Prosím o radu s chybou žhavení.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od KJirka »

Když ty máš chlapče trochu delší vedení. To je ten problém. A nemyslím teď pochopení technickýho problému. To co mám na mysli, má spíš normální lidskej rozměr. Ale vysvětlovat ti to nebudu. To je jak vysvětlovat nepochopenej vtip.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od rakosnicek23 »

KJirka píše:...Ale vysvětlovat ti to nebudu. To je jak vysvětlovat nepochopenej vtip.
Přílohy
vtip.jpg
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

marperr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.01.2016 13:12

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od marperr »

Jasně, zeptat se zde slušně na radu, je ten největší průšvih. Dočká se tu jen posměšků a zcela zbytečných rad, jako dojed si do servisu.....to kdybych chtěl, tak se na to asi ptát nemusím. Co by jste taky mohli chtít od člověka s dlouhým vedením....

PS: netýká se to ,zcela, jednoho jediného člověka.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od ricom »

když je někdo technickej debil, třeba jako já nebo můj kolega PPFox, tak to prostě tady přizná a do toho servisu třeba k tomu JIrkovi. jede prostě..

ty si hraješ na vševědu a pak se divíš.. tak se pak nediv, že jsi tady za jelito. a jestli věříš v to, že po tvém výstupu ti budou další dávat přesné rady jak co opravit, tak jsi asi bláhovej..

další idiot, co umí h***o a aby ušetřil a nemusel někde pustit chlup tak se snaží získat co nejvíce informací na foru případně googlu. tak takovejch je tu doopravdy hodně..

uživatel Jirka. patří mezi velice schopné mechaniky a navíc je to člověk co tu i dost často poradí jak na to..
a je tu plno dalších takto šikovných a od těch se nedozvíš ani prd a osobně já se jim vůbec nedivím..

ale jeslti jsi takovej machr, že ti jsou milejší kecy od lidí co tolik neumí a jsou spíše garážmachři tak jsi tu správně a řiď se tím, co ti zde kdejakej ferda z garáže poradí.. velice dobrá cesta do pekel s autem.

marperr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.01.2016 13:12

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od marperr »

Jsi na omylu,právě Jirka mi jako jediný poradil a jsem mu za to vděčný. Objednal jsem díl a vyměnil ho. Vše funguje jak má. A místo 3 stran příspěvků o ničem mi stačil jeden s radou..... a tím zde končím.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od KJirka »

on ten Jirka. je na rozdíl od nás mechanik, kterej se tím živí a proto ti mohl fundovaně poradit. My jsme každý svým způsobem fandové, samouci, nadšenci, takže buď rád, že jsme zůstali jen u těch plků :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Prosím o radu s chybou žhavení.

Příspěvek od ppfox »

marperr píše:Jsi na omylu,právě Jirka mi jako jediný poradil a jsem mu za to vděčný...
ricom není na omylu, přečti si to prosím ještě jednou :roll:
marperr píše:.... a tím zde končím.
ano s tím lze souhlasit :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“