poptávám el. svazek !!!

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Lukyn22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.01.2016 21:05

poptávám el. svazek !!!

Příspěvek od Lukyn22 »

Zdravím


Scháním el. svazek od jednotky na naklápění xenonu která je uložená v kufru po levý straně, svazek vede po levý straně v podlaze až k řidičovi pod podlahu tam se rozpojí.

Uživatelský avatar
GeorgettaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 30.10.2014 11:23
Bydliště: Praha 6 - Dědina
Kontaktovat uživatele:

Re: poptávám el. svazek !!!

Příspěvek od GeorgettaCZ »

Jen tě trošku poopravím, protože jsem ho nedávno vyndaval z B5.. a B5.5 to má stejné. Tedy, svazek vede takto:
- ŘJ je vlevo v kufru nad podběhem za kobercem na jednom šroubu
- od ní vede cca. 20ti žilový kolem sedaček směrem dopředu
- pod/za levou zadní sedačkou je připojený 3 žilový kablík vedoucí gumovou průchodkou k levému zadnímu kolu
- svazek pokračuje podél levého prahu dopředu
- v půlce prostoru podlahy pod řidičem se rozdvojuje na 1) a 2)
1) jedna větev vede doprava, přes středový tunel a prostor nohou pod spolujezdcem až k pravému prahu, tam se točí vlevo směrem dopředu, pak se zvedá a vede za kastlíkem spolujezdce do ŘJ auta
2) druhá větev vede k nulovacímu bodu na sloupku za pojistkovou krabicí (svazek hnědých žil) a dál pokračuje průchodkou za pojistkami do levého blatníku, kterým až k přednímu čidlu nivelace

Vykuchat to z auta ven je práce na několik hodin, ale jde to. Ovšem pouze pod podmínkou, že vyndáš z auta komplet všecko tak, abys mohl vyndat kobercovou vanu podlahy. A pak taky z velké části rozebrat palubu, tzn. kastlík, rádio...

Je to pěknej W.O.S.E.R.! Takže pochybuju, že to někdo bude mít. Spíš najít někoho s vrakem auta, který mělo nivelaci a vykuchat si to šetrně sám..., jak jsem to dělal já.

Takže asi tak, no :smoke:

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: poptávám el. svazek !!!

Příspěvek od Danny »

Díky za perfektní popis!! :good:

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: poptávám el. svazek !!!

Příspěvek od Jirka. »

Lukyn22 píše:Zdravím


Scháním el. svazek od jednotky na naklápění xenonu která je uložená v kufru po levý straně, svazek vede po levý straně v podlaze až k řidičovi pod podlahu tam se rozpojí.
Pokud ti stačí ten interierový svazek od konektoru jednotky ke konektoru na předním sloupku tak ten tu mám za 600 kč
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Bazar“