AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od doudy01 »

Prosím Vás o radu. Hlášku tipu:automaticka jizdni svetla nefunkcni viz. obsluha:
Tak to mám na hlavním panelu. Jedna se o VW PASSAT 2006 Rok 2,0Tdi 103Kw.
Připadá mi ,že svetla tlumená svítí podstatně hůř. Minulý týden mi měnili bixenonové vybojky.
Co s tim??

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od Palko »

Asi budeš muset z5 do servisu, v lepším a levnějším případě bude stačit diagnostika a základní nastavení světel s jejich seřízením.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od doudy01 »

koukal jsem ze levy svetlomet se hybe pri vlozeni klice do zapalovani,ale levy ani netukne. jen sviti. na dalkove svetla si pripadam jako bych tam mel pouze tlumene. Skratka mi sviti pod auto. Neslo by treba v nejhorsim pripade to automaticke staveni odpojit?? Pise mi to stejny napis a viz.navod obsluha, vcera jsem tam sedel asi hodinu koukal do manualu a jedine co tam je se tyka prasklych zarovek a ne automatickych svetel a jejich nefunkcnosti.

Dejv212
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 11.08.2009 21:34
Bydliště: Olomouc

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od Dejv212 »

Skontroluj pojistky v leve casti pristrojovky.Resil sem podobnej problem v praci na kamosovym aute.Mel Xenony a pravej se nechtel naklapet pri zapnuti klicku jak u tebe byla jen vypalena pojistka po vymene vse ok.

Jirkahu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 26.01.2009 18:38
Bydliště: Rokycany

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od Jirkahu »

mam tento problém taky a potřeboval bych jesli někdo nemá údaje na nastavení světel pomocí diagnostiky,
předem moc díky

Pilotek
Profík
Profík
Příspěvky: 988
Registrován: 11.10.2008 21:52
Bydliště: Žilina

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od Pilotek »

Zakladne nastavenie originalnych xenonovych reflektorov (je to po anglicky, treba byt na regloskope alebo aspon pred stenou s obrazcom pre nastavovanie svetiel):

http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/x ... nment.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od doudy01 »

predpokladam ze bez cabelu to asi neudelam. Zitra jedu k nejakemu tipivi co dela v VW tak snad mi pomuze. Rika ze by melo pomoci zakladni nastaveni,pri tom kdyz jsem volal o radu na jarov tak bez vahani na me vychrlil 12000 aniz by auto videl. Jsou to zlodeji!! Kolik se tento ukon napojeni a zakladni nastaveni muze pohybovat. dekuji. Jinak kdyby nekdo shanel vybojky osram na passat C3 mohu odkazat na pana cena byla 500 za kus

Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od doudy01 »

A je to. Vykonostni modul leveho svetla. i kdyz se nataci tak to je ta chyba. 7L6941329 to je cislo soucastky. predem dekuji

Kvothe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.01.2016 19:07

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od Kvothe »

Caute. Pred casom som mal nehodu, auto som odviezol do servisu a cakal som kedy ho daju dokopy- VW Passat Variant 1.8 TSI. r.v. 2009.
Ked som cakal, ze mi zavolaju, ze je auto hotove ,zavolali,ze nesvieti prava vybojka, a lavy vykonovy modul hlasi chybu( do servisu som prisiel a svetla svietili, kalibracia ci prebehla to uz neviem).Tak vymenili vykonovy modul a opat telefonat, ze to iste hlasi aj prave svetlo.Tak vymenili aj pravy modul( aj cele prave svetlo-to bolo poskodene) a uz som necakal ziadne zle spravy. No vecer volali zo servisu ze je vsetko vymenene, diagnostika je cista a kalibracia svetiel stale nefunguje.Ze to uz poistovna nebude hradit, ze si to mam uz riesit sam.
Nevie niekto poradit ?
Vdaka za kazdy typ
VW Passat Variant 1.8TSi
3C5 , r.v.2009

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: AUTOMATICKE JIZDNI SVWTLA NWFUNKCNI

Příspěvek od ppfox »

nevím proč by to neměla pojišťovna hradit, pokud je to skutečně důsledek nehody tak se nenech odbýt - ať nekecaj a spravěj to blbouni 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“