Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

ještě vložím můj dotaz sem, sekci navigace moc lidí určitě nečte: prodávám mojí RNS 510 a chci k tomu zjistit pin, ale na Jarově ve vw mi řekli, že musí být navi v autě jelikož zjistí pin pouze přes online kodování a cena úkonu je cca. 1000,- tak jsem je poslal do pr**le a odjel. No a teď dotaz, volal jsem ještě do tukasu, tam mi to už druhý den zjišťují, jestli to půjde, když není navigace v autě. Já mám bohužel auto v lakovně a chlápek potřebuje navi do čtvrtka, nemáte někdo nějakou lepší zkušenost s nějakým servisem? Nebo nemá někdo možnost zjistit pin, který tam byl? Klidně naskenuji velký TP od auta atp. co by po mě chtěli i v servisu, ale potřebuju jí co nejrychleji sehnat a nechci do toho dávat miliony :) Za takovejhle úkon mi litr přijde celkem dost :) Díky David
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od tornado1 »

zjistím na počkání, radio musím mít na stole
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

Hm, když já jsem teď bez auta, tak se blbě pohybuju po republice :) Ale díky za nabídku :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

Tak jsem obvolal vsechny vw v praze a jedinej Tukas mi to zjistuje, ze by to snad jit melo, fakt super. Nevim jestli jsou posrany z toho, aby nebyla kradena, nebo nevim. Kazdopadne vsude chtej auto a to ja ted nemam.
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od ricom »

logicky chtějí auto protože to zjištují přes VAS oni to ani jinak neumějí narozdíl třeba od Tornáda apod. šikulů.

Tukas na tom nebude jinak to mi věř..

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

Nevěřím :) poslední VW v Praze mě zachránil, zavolal jsem do ISR auto a pan Novotný byl nejochotnější z ochotných a řekl, že není problém zjistit bez auta. Přijel jsem tam, potkal jsem ho venku, strašně milý člověk, po chvilce papírování mi vystavil fakturu a v ní světe div se, pin k navigaci :) Stálo to 266,- takže cenovka super a dneska jde ta hujda do světa :D
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od ricom »

tak to slysím poprvé.. a zrovna ISR.. ale zřejmě to holt jde.. nehádám se..
tudíž zřejmě mají někde v systému a databási všechny Piny všech rádií co kdy dali..

ale jsi první o kom tedy vím.. vždy jsem viděl sjetinu z VASu co se týče autorizáků.. nikdy ne jinak..

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

No co jsem se docetl, tak do 2011 to jde zjistit podle navigace, pokud pin uz nekdo nezmenil a po r.v.2011 jedine primo z jednotek. Dokonce i z Tukasu mi dneska volal, ze uz ten pin zjistil, ale bohuzel pozde no :D
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od ppfox »

jo jde to, pokud víš z kterého konkrétního vozidla to pochází - druhá věc je ochota to najít a sdělit za rozumný poplatek :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od maweric »

Mate nekdo zkusenosti s tema s Win CE ?
Co jsem pochopil tak bude prehlednejsi a jednoduzsi na ovladani.
Z druhe strany ma horsi displej a pomalejsi reakce.

http://s.aliexpress.com/vuymIjQr" onclick="window.open(this.href);return false;
7" 2 din Car DVD for Volkswagen VW golf 4 golf 5 6 touran passat B6 sharan jetta caddy transporter t5 polo tiguan with gps card

Co jsem dohledal tak bude android lepsi, ale mam strach ze spousteni. Podle videi na netu trva cca 25 vterin coz mi prijde dost :roll: mate s tim nekdo zkusenosti? A co pamet? Pomatuje si android co bylo spusten naposled? Rekneme treba radio, nebo neco z USB, nebo je nutne po kazdem startu neco zapnout?

Diky za info :blush:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od ricom »

mám zkušenost takovou, že originální rádio jedno jaké prostě žádná čína nenahradí.. a mysli si o tom co chceš..

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od maweric »

Chapu, ale co jsem cetl tak se jednalo rekneme o starsi verzi, mozna jednu z prvnich s odporovym displejem a ne uplne oslnivou konfiguraci :pleasantry:

Jde mi o aktualni vyrobky, kvalita jde i u cinanu dopredu :wink:

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

Win CE bych dle recenzí nebral, Android se načítá dlouho (cca. 25vteřin) ale nechápu moc, proč by tohle někomu vadilo :D Jinak vše si pamatuje, akorát tolik nespolupracuje s autem, ale jediný co mi chybí je, že nezobrazuje na maxidotu navigaci. A ještě jas se na tom musí v noci přepnout, protože se ztlumí, ale ne zase tak moc, ale jsou to dvě kliknutí :). A rádio to má horší, než RNS. Někde jsem psal milion pro a proti, tak si to najdi, je tam toho dost :). Ale jsem s nim spokojený víc, než s RNS510, ale záleží asi na prioritách. Pokud ti vadí 25 sec ticho (relativní), tak do toho určitě nejdi :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od maweric »

Jojo diky ja to cet :D
Start je asi jediny z ceho mam strach.
Jinak original je jasny ze v ,,nic" nenahradi ale i tak za ty prachy s tou funkcnosti a designem si myslim ma tech kladu vic nez dost. Co se tyce serepeticek jako jsou otevreny dvere a klima to mi fakt netrapi. A navi na maxiku uz vubec ne :pleasantry:

Asi do toho pujdu, kazdopadne pak hodim recenzi, kluci diky za info :wink:

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Navigace RNS 510 original vs. neoriginal 2DIN radio s navi

Příspěvek od mcpapa »

A jak dlouho ti trvá cesta, že je 25sec podstatné? :D Jinak ten android umí zobrazovat dveře, teplotu, nakonec i parkováky (musí se propojit dva kablíky navíc) apod. :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“