MirrorLink

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: MirrorLink

Příspěvek od x-father »

Řešil jsem to tu vedle.

Na aktivaci potřebuješ aktivační kod, který se prodává za 200EUR a proces aktivace funkce kodem probíhá tak, že přes diagnostiku a online spojení s centrálou.

Že by to někdo uměl nějakým např. neoriginálním FW jsem nenašel.

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: MirrorLink

Příspěvek od ablorhm »

Stále nemá nikdo informaci, jestli lze doaktivovat i do Composite Media 5.8"?

Kdysi mi řekl prodejce, že občas ty aktivační kódy vypouští výrobce až pro několik měsíců /let staré modely.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MirrorLink

Příspěvek od jozef.79 »

Otazne je ci to niekto vyuzije, aplikacii je strasne malo, preto aj ak by bola cena 50€, tak ci tak .. by to bola vysoka cena vzhaldom na moznosti mirror linku.

Ja to mam vyriesene (starsia verzia Golfa..) drziakom brodit, pre G7 vid... (obrazok z netu)

Obrázek

Na to si das drziak na svoj telefon a mas telefon v zornom poli a dva "nezavisle displeje"

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: MirrorLink

Příspěvek od ablorhm »

Mi se právě různé držáky apod.v interiéru nelíbí. A to často potkávám řidiče, kteří mají v držáku na skle i nějaký tablet.

Viděl jsem i různá neoriginální rádia padnoucí přímo do G7, fungující na CAN apod., ale ceny jsou dost mimo a nevím jak jsou na tom tyhle rádoby rádia v praxi.

Taky jsem objevil za pár korun jednotku s kabelem, která by měla zrcadlit obsah telefonu, ale opět jde o nějakou Čínu a nikdo nezná její slabiny.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“