Palubní počítač Colour / Premium

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

boddie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 26.05.2014 15:56

Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od boddie »

V konfigurátoru pro Highline zmizela možnost objednat za 3500 Kč palubní počítač Colour (barevný maxidot), pro Comfortline se jmenuje palubní počítač Premium. Tušíte, jakej je rozdíl mezi Colour a Premium? A proč už v Highline nelze dokoupit? Je teď snad součástí výbavy?
VW Golf VII Highline 1.4 TSI Reflex Silver + R-Line paket + Madrid 17" + Bi-xenony + Parkpilot

tomik94
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 11.10.2013 19:17

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od tomik94 »

Barevný počítač se schoval pod akční paket Kamera. Tam by měl být a už mu říkají pouze barevný.

boddie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 26.05.2014 15:56

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od boddie »

Tzn. už ho nelze koupit bez kamery? Přecejen mi pořád přijde lepší akustická signalizace parkování (a navíc funguje i vpředu), než "pouhá" kamera, a mít obojí je celkem zbytečnej luxus.
VW Golf VII Highline 1.4 TSI Reflex Silver + R-Line paket + Madrid 17" + Bi-xenony + Parkpilot

tomik94
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 11.10.2013 19:17

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od tomik94 »

Myslím, že bez ní to už nejde no... já mám senzory i kameru a je to fajn. Někdy tak a někdy tak :)

Uživatelský avatar
VW jirka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.03.2014 09:24
Bydliště: Olomouc

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od VW jirka »

Čaute, já jsem objednával auto někdy v řijnu 2013 a samotný barevný displej v konfigurátoru nebyl, už tehdy byl v akčním paketu se zpětnou kamerou za 7.770 kč a tak je tomu i nyní. Já to mám a musím říct , že displej je moc pěkný a kamera super. Osobně pro mě je přední parkovací senzor na nic, jako řidič ho na jízdu vpřed nepotřebuji (myslím že jsou tam hlavně díky park pilotu) a na parkování je pro mě a hlavně mou manželku mnohem lepší kamera v které to vidíme krásně a hlavně vidíme kdejakej patník a taky přesnou vzdálenost od dalšího vozidla. Senzory když jsou špinavy, tak jen pískají a kamera díky tomu,že je ukrytá v zadním logu VW tak je pořád čistá a hlavně funkční. Senzory stojí 14.000, což je jednou tolik. Park pilot byl pro nás zbytečný, protože parkuji v úzké garáži a pilot to zaparkuje na prostředek a tak bych asi nevylezl z auta,musím v ní couvat ke zdi abych otevřel dveře u řidiče a vystoupil. Ale to je jen můj názor, takže každej jak je libo pánové a dámy? :D
VW Golf 7 , 1.6 TDI , Highline , modrá pacific

Flekmatik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.08.2013 19:42

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od Flekmatik »

Mě prodejce přesvědčil ať jdu do obouch (chtěl jsem jen park pilot). A ta kamera není zlá ... na tom městském parkování na milimetry se to hodí.

Přední senzory se mi hodí že se dovedu trefit doprostřed (aby před i za autem byla stejná mezera) ... navíc tim zkontroluju nejenom že se tam vlezu, ale že bude mít druhé auto dost místa na výjezd. Už párkrát se mi stalo že sem zaparkoval ale pak podle senzorů viděl že to prostě nevychází tak sem jel jinam.

No ale k tématu ... colour by měl jít objednat žádostí u prodejce (přidá to tam i když v konfigurátoru není). Má úplně stejnou funkcionalitu akorát je barevný ... já si ho nebral protože se mi líbí jak ta jednoduchá bílá sedí k palubce ... obecně se VW ty palubní přístoje hodně povedli a nemůžu se na ně vynadívat. Nevím jestli by mi ty barevný obrázky nekazili estetický dojem :-)
VW Golf VII 2.0 TDI Highline
Rest in peace: Škoda Octavia 2 2.0 TDI
Burn in hell: Renault Clio 1.5 dCi
We will not forget: Škoda 105 S

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od hanisz »

neznate nekdo kody tech barevnych maxidotu(benzin)? ze bych se podival jesli si to nekde nedokazu sehnat :) me se to docela libi a moje auto to bohuzel nema
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od x-father »

Mam golfa s kamerou 2 mesice a barevny display nema. Moc jsem po tom pri vyberu nepatral, protoze jsem vsude cetl, ze je automaticky ke kamere, ale neni. Byl jsem z toho trochu zklamany.

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od bedrich666 »

hanisz píše:neznate nekdo kody tech barevnych maxidotu(benzin)? ze bych se podival jesli si to nekde nedokazu sehnat :) me se to docela libi a moje auto to bohuzel nema
Co zkusit Tornada? :D

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od hanisz »

ja to chci vedet abych si to sehnal a ne abych si to od nej musel nechat namontovat. Nerikam ze bych to neudelal ale nejdrive chci jit vlastni cestou
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od Mirco »

boddie píše:V konfigurátoru pro Highline zmizela možnost objednat za 3500 Kč palubní počítač Colour
Palubní počítač Premium - lze stále samostatně objednat - 3600kč - kód výbavy 9S6
hanisz píše:neznate nekdo kody tech barevnych maxidotu(benzin)? ze bych se podival jesli si to nekde nedokazu sehnat :) me se to docela libi a moje auto to bohuzel nema
mam takovej dojem, že se jedná o celé budíky :wink:

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od hanisz »

jasne ze myslim komplet pristorove budiky :)
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od tornado1 »

a immobiliizér budeš řešit jak?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od hanisz »

pokud jde tak dokodovanim
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač Colour / Premium

Příspěvek od tornado1 »

Tak to těžko
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“