Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
honzerek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.05.2015 09:32
Bydliště: Blatnice

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od honzerek »

Zdarec, tak servis proveden v Topcentrum Kyjov. Prozatím můžu vřele doporučit! :good:
Olej + filtry (olej, palivo, vzduch a pylový) dovezeny svoje, neměli s tím žádný problém. Cena 2565 Kč s DPH. Venku pršelo, automaticky mě zavezli do města, ať nemusím pěšky. Při vyzvedávání vozu, vysáté, vyčištěný interiér a vyvoňané. Příjemné překvapení.

Jen jsem spíše zklamaný z internetových obchodů, kde zadáš typ auta, kod motoru, vybereš filtry a stejně očividně nesedí. Olejový a vzduchový filtr mi vrátili, že nesedí, že je můžu vrátit (taky se mohli zachovat, že je vezmou na další prodej a nechají mi původní v autě) :good: Takže kdybych měl správné filtry všechny, myslím si, že se dostanu na celkovou částku za 2 000 Kč.
Dal jsem na doporučení KJirky a objednal tyto filtry (jsou ty které neseděly):
http://www.granex.cz/autodily/vw/cc-358 ... ctId=87809" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.granex.cz/autodily/vw/cc-358 ... tId=603542" onclick="window.open(this.href);return false;
Škoda Octavia I 1.8 LPG, 2002
Škoda Octavia II 1.9 TDI PD 77kw, 2005

Momentálně
VW CC 2012, 2.0 TDI 125 kw DSG :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od KJirka »

tak to mě mrzí, obzvláště proto, že jsem zrovna tenhle kabinovej filtr u Granexu kupoval. A protože jsou stejný jak na moje, tak na tvoje auto vím, že normálně samozřejmě pasuje. Stál jsem u toho, když to mechanik měnil. A protože jsem si vzal i náhradní navíc, leží tady vedle mě na stole a ty čísla na krabici vidím. Takže to na mě dělá spíš dojem, že tě chtěli za ty donesený díly vyškolit.
A v Granexu už jsem nakoupil jak na CC, tak na Transportéra spoustu věcí a vždycky všechno sedlo. Kdybych neměl s Granexem už po několikátý opravdu mimořádně dobrý zkušenosti, věř tomu, že bych ho nedoporučoval.
Naposledy upravil(a) KJirka dne 10.02.2016 15:28, celkem upraveno 2 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od KJirka »

No a ještě jsem našel ve sklepě náhradní oleják Bosch, rovněž z Granexu a rovněž je zcela totožný na tvoje i moje auto. A protože už jsem ho rovněž měnil, pasuje pochopitelně taky. Tady je opět nádherná ukázka toho, co v autorizákách pracuje za jelita.
Možná to ani nebyl od někoho zlomyslnej záměr, jenže oni neporovnávají díly podle rozměrů, ale podle čísel. A jestli mu ty čísla s originálem nesedí, tak ti rovnou řekne, že to nepasuje.
Už mockrát jsme se tady na klubu přesvědčili, že jak ten díl není přesně pro daný typ auta v ETCE, jsou v autorizáku úplně bezradný.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od Jirka. »

Také nevidí jediný důvod proč by to nemělo sedět, v autorizáku si potřebovali přivydělat :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
honzerek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.05.2015 09:32
Bydliště: Blatnice

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od honzerek »

Jako přijde mi fakt divné, aby nepasoval olejový filtr, zvlášť když máš taky CC a pasuje tobě a mně ne?! No jako nedá se nic dělat, stejně to byla zřejmě poslední výměna v autorizáku a ostatní věci si budu dělat u známého :drinks:
To Jirka: no přivydělat asi zrovna moc néé, jednalo se o 260 Kč za olejový filtr, vzduchový tam ani nedávali a nechali tam původní, prý ho očistili.
Škoda Octavia I 1.8 LPG, 2002
Škoda Octavia II 1.9 TDI PD 77kw, 2005

Momentálně
VW CC 2012, 2.0 TDI 125 kw DSG :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od KJirka »

počkej co že očistili ? Vzducháč nebo kabinovej ?

Jinak prosim tebe, ty filtry samozřejmě pasujou, tak si je nech na příští výměnu. A ten co "očistili", tak rovnou vyměň. Bože to jsou retardi !
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
nickovw08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.08.2014 23:14
Bydliště: SK-blizko MY

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od nickovw08 »

Mne to tiež spravili v autorizaku ešte na pole vzduchový a kabinovy len vyfukali vzduchom

Odoslané z D6603 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od KJirka »

stojí to pár korun a množí se v tom nejrůznější bakterie. O tom, jak manželka dostala ze zanesenýho filtru nebo klimatizace (to už nezjistím) astmatickej záchvat, jsem tady v minulosti už psal.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od ricom »

očistili vzduchový filtr, který stojí h***o.. to si děláš pr**l.. AutoHeller mě nepřestává udivovat doopravdy.. tam bych nejel i kdyby mi chtěli zaplatit oni tvl. :baseball: :baseball:

Uživatelský avatar
honzerek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.05.2015 09:32
Bydliště: Blatnice

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od honzerek »

Vzduchový, řekl, že jen oklepali a očistili a dali zpátky. No je to na posrání, nejlepší si to udělat a zařídit všechno sám. Ale bohužel, kvůli té záruce jsem musel do autorizováku :blush:
Škoda Octavia I 1.8 LPG, 2002
Škoda Octavia II 1.9 TDI PD 77kw, 2005

Momentálně
VW CC 2012, 2.0 TDI 125 kw DSG :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od ricom »

kolik let máš jako záruku. .vždyť máš 2012 to máš po záruce ne.. a jeslti žehráš na mobilitu tak ta je fakt vážně k hovnu úplně..

Uživatelský avatar
MirekG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 24.09.2011 18:22

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od MirekG »

Ahoj Kluci,

reaguju na ten Granex, jak víte i z fóra, tak mi Granex patří a co tu čtu mě bohužel vůbec nepřekvapuje.
S tímto přístupem u koncernu a hlavně u škodovky se setkávám poslední dobou čím dál tím častěji. Začínám nabírat důvodné podezření, že je to nějaké jejich interní neoficiální nařízení takto bojkotovat zákazníky s vlastními díly. Není tajemstvím, že servisy se samotnou prací uživí velmi těžko a jejich marže v řádech několika set procent za zcela totožné díly jim dávají obživu. Je to bohužel smutná praxe, ale je to tak. Množí se nám na prodejně zákazníci, kteří zboží vrací, jelikož je v servise odmítli a nutí jim vlastní díly za ceny o kterých snad ani nemá smysl se bavit.

S vyfoukáváním filtrů a leštěním olejových plechových filtrů technickým benzínem máme taky zkušenosti.
Měli jsme zákazníky kteří si před samotnou výměnou dělali na původní namontované olejové filtry pilníčkem své vlastní symboly, aby se následně po "výměně" přesvědčili, že dostali opravdu filtr nový a nestalo se tak. O tom zda vůbec servis kolikrát vymění alespoň ten olej, to je taky otázka. Je to smutné kam se servisy svým přístupem dostaly, ale bohužel s tím nic neuděláme. Je to přímo katastrofa.
Jediné co se alespoň u na Ostravsku bude měnit je to, že letos budeme otevírat svůj servis vlastní, ale to ještě uplyne hodně vody. :(

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od KJirka »

honzerek píše:Vzduchový, řekl, že jen oklepali a očistili a dali zpátky. No je to na posrání, nejlepší si to udělat a zařídit všechno sám. Ale bohužel, kvůli té záruce jsem musel do autorizováku :blush:
Ještě ve 14.41 si se rozplýval, jak tě příjemně překvapili. Pak ale když si to všechno člověk promyslí a probere, už se to tak super nejeví, co ?!
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
nickovw08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.08.2014 23:14
Bydliště: SK-blizko MY

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od nickovw08 »

Ako to ta čítam je to jedno ci SVK alebo CZ všade klamú zákazníkov

Odoslané z D6603 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pravidelný autorizovaný servis v 90tkm.

Příspěvek od sharik4x4 »

Očistit,vyfoukat či vyprat a bude to zas makat. :laugh:
Nahrazovat původní filtry nějakým šitem,
Proč?, recyklace je dnes hitem. :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“