B5 1.8T

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Lukiseek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.02.2015 18:27

B5 1.8T

Příspěvek od Lukiseek »

Zdravim poradil by mi někdo poslední 2 týdny mi začala blbnout centrála odemykalo pouze řidičovi dveře za týden mi přestalo auto stahovat okýnka i za jízdy nešli stahovat a 3 dny na to otočím klíček a kontrolky jen zhasly. Díval jsem se dnes do motoru a v prostoru pro baterku brzdovou kapalinu a řídící jednotku je plno vody až do půly baterky a neodtíká, je tam někde otvor na odtok? abych mohl nějak pročistit popřípadně jak dále postupovat ? baterku pichnu a nabiji do maxima dále jestli budou pojistky v háji a nebo řídící jednotka to nevím. Díky moc
VW Passat B5 - 1.8T 110KW

Bull
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 26.06.2012 22:15
Bydliště: Jablůnka n.Bečvou

Re: B5 1.8T

Příspěvek od Bull »

Jsou tam dva odtoky,pod baterkou a vedle schránky ŘJ.
A4 Quattro 1,8T

Maňas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 28.12.2007 09:27
Bydliště: Velká Bystřice, kósek od Olomóce
Kontaktovat uživatele:

Re: B5 1.8T

Příspěvek od Maňas »

Před 14 dny jsem tak čistil otvor pod akumulátorem. Byl uplne zanesenej takovym blatickem ( za ty roky se ani nedivim). Kdysi jsem taky měl u akumulátorů pěkný bazén. Jinak mi taky kdysi přestalo fungovat odemykání pátých dveří, pak nesvitilo osvětlení uvnitř vozu a ještě nějaké blbiny. Tak jsem od dělal koberec u řidiče a začal sušit. Bývá to dost často tam vlhke a je tam spousta tenkých drátků. U nich se protlaci izolace a díky vlhkosti se ty měděný lanka postupně az přeruší nebo aspoň se mohou dotknout kostry. Já jsem už nove napojoval minimálně 4 lanka. V komfortce (pod nohama ridice) jsem měl sucho. Problém byl fakt v tech drátech.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“