Zpětná kamera + parkovací asistent

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Novacek_sportsvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.02.2015 12:44

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od Novacek_sportsvan »

PMA píše:Byl jsem v servisu minuly tyden a prehrali mi software v radiu za novejsi. Tak snad to pomuze...
Nebudu zřejmě jediný, kdo se bude těšit, jestli to skutečně pomohlo. Mám také 1x20 startů hlášku o nefunkčním Parkpilotovi (tj. kamera nepřenáší), rádio 6,5"... Díky předem za info!
Sportsvan 1,4 tsi Highline 110 kW DSG

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od x-father »

svecko píše:Akú máš verziu firmware?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Myslím, že 245-2, nebo 245T tam bylo.

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od laco laslo »

Ahoj. Mám takový dotaz. Pokud při couvání překročím rychlost 10 km/h kamera vypne obraz. Je to normální?
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Liapor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13.08.2014 18:07

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od Liapor »

Je, mám to taky tak. Tou rychlostí si nejsem jistý,ale může to odpovídat :-)

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od laco laslo »

Díky za odpověď. Včera jsem se to právě zkoušel a přesně v té rychlosti se obraz vypnul. Né že by mi to nějak vadilo, ale moc nechápu důvod proč to tak je.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od x-father »

Že by nějaké nařízení eurosvazu o maximální přípustné rychlosti couvání? :D

Každopádně to je docela kudla do zad. Člověk podle toho může couvat a najednou to zhasne.

Mě se zas tuhle stal zbrusu nový bug při couvání a to ten, že obraz na chvilku jakoby zamrzl, nebo jel zpožděně oproti skutečnosti. Couval jsem podle zrcátek, pak jsem začal koukat na obrazovku, abych viděl kolik tam mám místa a podle obrazu tam byl asi tak metr a najednou obraz přebliknul, jak kdyby se přetočil o 2s dopředu a já musel skočit na brzdu, protože jsem byl mále v autě za sebou.

Taky super funkce co potěší...

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od laco laslo »

To je snad horší než kdyby nenaskočila vůbec.
Párkrát se mi stalo, že kamera vyjela, ale nenaskočil obraz. Ale jinak je to docela užitečná věc.
Takže díky za odpovědi, asi to opravdu bude normální.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od ablorhm »

Já mám verzi FW 0421, ale mám ještě 5.8" Composition Media
Přílohy
20160212_151630.jpg
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

PMA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 18.03.2015 22:48

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od PMA »

Tak vcera mi zhasnul displej a vubec nefungoval, prepinani tlacitky fungovalo. Pomohlo odstaveni vozu na par hodin.
G7 1.2 TSI DSG, Pure White, Comfort Edition, ACC, Lane Assist, Blind Spot Sensor, Dynamic Light Assist, ParkAssist, Keyless Access, Discover Media, Dynaudio Excite, Panoramic sunroof, 16" Toronto

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od x-father »

Že by nový SW byl ještě horší? :/

zdenal_cz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.10.2015 10:29

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od zdenal_cz »

PMA píše:Tak vcera mi zhasnul displej a vubec nefungoval, prepinani tlacitky fungovalo. Pomohlo odstaveni vozu na par hodin.
dle servisu mam nejnovejsi sw (mel jsem problem, ze mi PP vubec nedrzel jizdni statistiky) a obcas se mi take displej vubec nerozsvitil... tlacitka byly aktivni (bylo slyset vypnuti radia atd.), ale nebylo videt, co se deje. zastaveni na kratsi dobu (v radech minut) vubec nepomohlo, pouze dlouhodobe stani. zatim se tato "featura" vyskytla jen myslim 2x, ale je pravda, ze moc toho nenajezdim, auto klidne stoji tyden...

Uživatelský avatar
tondaz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 15.05.2015 20:40

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od tondaz »

PMA píše:Tak vcera mi zhasnul displej a vubec nefungoval, prepinani tlacitky fungovalo. Pomohlo odstaveni vozu na par hodin.
Taky mám za sebou podobnou zkušenost :| Display se mi nerozsvítil ráno po startu už 3x v rozmezí cca 14 dnů. U třetího nerozsvícení pomohlo silnější zmáčknutí tlačítka "menu" na radiu-display se hned rozsvítil a od té doby cca měsíc funguje bez problémů. Možná tam byl studenej spoj. Každopádně startování rádia, resp. naskočení displaye po delším stání, je pokaždý jiný. Někdy se objeví "W", někdy stanice rádia a pak "W" a někdy jenom stanice rádia. Záruku mám ještě víc jak 4 roky, tak je dost času na případnou reklamaci :wink:
Sportsvan 1.4 tsi Comfort edition + něco navíc

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od Wlashack_cz »

Ahoj, přidávám se do klubu :( Dnes se mi přestaly fungovat zadní parkovací senzory. Kamera funguje bez problémů. Co s tím?
Přílohy
IMG_20160222_155325.jpg
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

PMA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 18.03.2015 22:48

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od PMA »

Do servisu :) to asi nebude chyba infotainmentu

Jinak se mi uz nekolikrat stalo po aktualizaci SW, ze ParkPilot neni dostupny. Vse funguje jak ma, krome zobrazeni kamery a senzoru na displeji.
G7 1.2 TSI DSG, Pure White, Comfort Edition, ACC, Lane Assist, Blind Spot Sensor, Dynamic Light Assist, ParkAssist, Keyless Access, Discover Media, Dynaudio Excite, Panoramic sunroof, 16" Toronto

anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: Zpětná kamera + parkovací asistent.

Příspěvek od anton1 »

Tak sa zdá, že tá aktualizácia problém s parkpilotom nevyriešila, takže to nemá cenu aktualizovať SW (pokiaľ je problém len s parkpilotom, ako u mňa). Inak som to asi "zakríkol", keď som hovoril, že sa mi to stane raz za mesiac, za posledný týždeň už 2x...
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“