Za jízdy se vypne motor 2.0. Tdi 103kw PD

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
imrich
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.11.2015 11:07

Za jízdy se vypne motor 2.0. Tdi 103kw PD

Příspěvek od imrich »

Zdravím, poprosil bych o názor.
Za jízdy se mi vypne z ničeho nic motor.
Připomíná to stejne vypnutí jako kdyz vytahnete klíček ze zapalování.
Stává se to vzdy kdyz je auto zahřáté, jakmile vychladne, znovu chvilku jede do doby než se zahřeje, pak ihned po nastartování do 2 minut chcipne.
Při vypnutí a zpětném nastartování auto neskube, nafta je tam kvalitní, čerpadlo slyšíte a chybu to žádnou nehlásí.
Stalo se mi to dnes takze v plánu je diagnostika, jen jestli tu někdy někdo řešil ten samy problem?
Díky

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Za jízdy se vypne motor 2.0. Tdi 103kw PD

Příspěvek od KJirka »

mě se tohle kdysi stalo u jedný Octavie, kdy mi za jízdy, klidně i v plný rychlosti na dálnici, zdechnul motor. Byla to nějaká elektronická součástka za pár korun. Nějaký relé snad, už si nepamatuju. Ale diagnostika to jednoznačně ukázala.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Za jízdy se vypne motor 2.0. Tdi 103kw PD

Příspěvek od jirkaloz »

Tohle řešil kámo z Krupky, čas od času mu to zdechlo a diagnostika nic, nakonec to byl vadný klíč.
Klíč pocházel z Itálie kde mu ho přidělávali na dovče někde po odtažení do servisu. O ten svůj tam přišel někde na pláži. Jinak má auto z DE.
Říkal že klíč vydržel cca 1/2 roku.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“