Přehrávání DVD

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávání DVD

Příspěvek od patrikrs »

Tady vůbec nejde o to kolik to stojí nebo ne, pro někoho je tisíc hromada peněz, pro druhého to je lepší večeře.
Jestli jsem to pochopil tak kolega co se ptal, žije v Německu, což je trošku mimo i když by to chtěl udělat. Všichni tady ví že tornádo to umí, o tom to není. Jen jeho odpovědi už pár let mají dvě znění. Umím....Když přijedeš, druhá je tady nahoře

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Přehrávání DVD

Příspěvek od crossic »

patrikrs píše:Tady vůbec nejde o to kolik to stojí nebo ne, pro někoho je tisíc hromada peněz, pro druhého to je lepší večeře.
Jestli jsem to pochopil tak kolega co se ptal, žije v Německu, což je trošku mimo i když by to chtěl udělat. Všichni tady ví že tornádo to umí, o tom to není. Jen jeho odpovědi už pár let mají dvě znění. Umím....Když přijedeš, druhá je tady nahoře
Pochopil si to naprosto správně. Kdybych byl v ČR, tak to neřeším, zkontaktuju prvního člověka co se nabídne, že to umí a nechám si to udělat. Ale jet takovou štreku kvůli tomuhle se mi nevyplatí i kdyby to bylo zadarmo, proto mě zajímala spíš ta rada jak na to :)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávání DVD

Příspěvek od patrikrs »

Tak snad jsi našel a podařilo se ti to

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Přehrávání DVD

Příspěvek od crossic »

Ne tak úplně :D stále se mi nepodařilo sosnout funkční verzi VIMu
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“