Puchýře,rez,...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od ricom »

hlavně si pak pořádně zkontroluj auto při převzetí a myslím jako pořádně.. aby jsi nedopadl jako Kimouš..
Qido píše:Příští týden budeme uzavírat projekt, to budu dostatečně přednasranej tak pojedu! :-)

Uživatelský avatar
robinnemecek5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 02.06.2011 21:45

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od robinnemecek5 »

zdar,neřešil jste někdo se sedanem tuto nepříjemnost? guma zadních dveří mi na obou stranách vyšoupala takovýhle rejhy, který reznou a docela mě to sere :negative:
Přílohy
DSC_0001.JPG
Volkswagen Passat B8, 2.0 TDI 140kw, Highline

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Filap »

Nevím jak to mají poladěný VW,ale vím že u prvních modelů Škody Octavia II se tohle dělo bežně z moc tvrdé těsnící gumy na dveřích,tak to měnili a opravovali na záruku :blush:

Jinak další místo které jsem našel kde pašík ,,hnije,, je kolem klik na dveřích :? .Je ale pravda,že to bylo na policejní R36,která byla tak nějak celkově ,,v TOP stavu,, :laugh: .Měli tam odloupanej lak ve velikosti pětikorun. Fotit jsem to nechtěl,asi by se jim to moc nelíbilo :mrgreen:
Passat 3C

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Filap »

Po delsi dobe to tady ozivim a rovnou pridam fotky ,,bohuzel z meho vozu,, :roll:
Uz delsi dobu jsou chyceny levy zadni dvere kolem chrom listy a dole pod nelakovanou listou. Je to uz celkem dost a co je pod tim to radeji nechci ani vedet. Dneska jsem bohuzel objevil pokrocilou rez i u spolujezdcovych dveri. Jeste nedavno to tam nebylo, takze to kvete rychle. Vsiml jsem si ze se u techto dvou dveri drzi vlhkost na prahach. Coz tomu nejspis pomuze.
Co ale stim? Nechat prelakovat a nebo sehnat druhy dvere a vymenit?
Přílohy
20160222_170240.jpg
20160222_170157.jpg
20160222_165926.jpg
Passat 3C

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Qido »

Jak víš, řešil jsem podobnou věc.

Nebýt záruky(kulance) řeším podobnou věc tak, že najdu šikovného lakýru/karosáře a dám mu to opravit. Koupíš jiné dveře a za jednu zimu na tom budou stejně, protože ty lišty tam budou stejně blbě přidělaný. A pokud jsou dveře na výměnu stejně poznáš až po vybroušení. Vím o jednom dobrým lakýrovi v Přízřenicích.
Naposledy upravil(a) Qido dne 22.02.2016 21:38, celkem upraveno 1 x.

Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Moral3z »

Normálně jsem myslel, že koukám na fotky svýho auta. Tu rez na spodku dveří mám přes zimu stejně. Opravím to a pak to nechám přelakovat... Jak říká Qido, myslím, že nemá cenu ty dveře měnit...

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Filap »

Zkusim prelakovat a uvidime :D
Passat 3C

pawelcl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 17.05.2012 16:32

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od pawelcl »

ja to mam rezavý na dveřích pod bočníma lištama a ve vw mě poslaly do řiti že to musí být prorezlý zevnitř ,maj to dobře vošéfovaný šmejdi

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od rakosnicek23 »

pawelcl píše:ja to mam rezavý na dveřích pod bočníma lištama a ve vw mě poslaly do řiti že to musí být prorezlý zevnitř ,maj to dobře vošéfovaný šmejdi
Prorezlí zevnitř to je :!: . Od těch zkurvenejch děr pod těma lištama. Ve dveřích vzlíná vlhkost a postupně to načne ty "oka" a ty to zjistíš až ve chvíli kdy to začne vylejzat zpod těch lišt. Jediná šance jak to zachránit je když si všimneš že je ta lišta odfouklá a udělá se to dokud to je schovaný pod ní.
Kdyby to ty buzeranti z VW všechno uznavali a museli na svoje náklady opravit tak by mohli zavřít krám. Ale nezoufej, má to tady skoro každej, ale většina se s tim nechlubí 8)
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Jirka. »

Každej to nemá, třeba zrovna ty lišty a 5tý vrata mam ok. Prozměnu to zase hnije u hágusů...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od rakosnicek23 »

Jirka. píše:Každej to nemá, třeba zrovna ty lišty a 5tý vrata mam ok. Prozměnu to zase hnije u hágusů...
Však píšu skoro... :o
Tak či tak tohle se nepovedlo :negative:
Když sem viděl tu hnujdu včera když sem posundaval kliky a lišty tak sem myslel že mám před sebou 25 let starýho Favorita.. :brsh1:
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“