vybrace AVF motoru za studena

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
swin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 29.07.2013 14:07

vybrace AVF motoru za studena

Příspěvek od swin »

Zdravim nenapada nekoho co muze delat vetsi vybrace motoru pouze za studena a nejvic pri volnobehu kdyz se to drobet ohreje tak je to dobre. vacka dobra, vstriky dobre, hydrostely nove, kabelaz ke vstrikum menena. diky za kazdy napad

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: vybrace AVF motoru za studena

Příspěvek od vory90 »

A co teplotní čidlo nebo synchronizace vačky?

swin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 29.07.2013 14:07

Re: vybrace AVF motoru za studena

Příspěvek od swin »

tak se to asi vysvetlilo konecne jsem tady v plzni nasel nekoho kdo je schopnej a po chvilce zjistil ze jsou rozvody o zub tak se to vse snad vyresi po naprave tohoto problemu dam vedet jak to dopadlo.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: vybrace AVF motoru za studena

Příspěvek od trhac »

Rozvody o zub?a jak to jezdilo a startovalo krom toho volnoběhu..to su sám zvědavej jestli to konečně dořešíš

swin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 29.07.2013 14:07

Re: vybrace AVF motoru za studena

Příspěvek od swin »

trhac píše:Rozvody o zub?a jak to jezdilo a startovalo krom toho volnoběhu..to su sám zvědavej jestli to konečně dořešíš
Cus Trhacu jezdilo to normalne alespon me se zdalo ale mam problem s turbem takze nemuzu rict ale starty byli horsi hlavne pod nulou ale kdyzz to bylo teple startovalo to na drc taky jsem nechapal a hlavne me to udelali v Bosh servisu u Cernika v Plzni kdyz menili hydrostely tak me tam vratil vacku asi o zub ale hadat se snima nechci pac nevim mozna uz jsem to mel pred tim pac se to traslo za studena i pred tim spis se divim zre jestli tot ak bylo ze na to v takovem servisu neprisli kort kdyz to meli na diagnostice. nu nic snad uz to dam doporadku a auto bude zas slouzit a budu znej mit dobrej pocit jako pred tim . Jsem rad ze jsem nasel konencne jakeho mechanika tady u nas na plzensku kterej tomu fakt rozumi . Bud zdrav

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“