Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od Nwkt »

KJirka píše:Já na rozdíl od mnoha jiných parkuju na vlastním pozemku za barákem, takže neřeším, že by mi někdo něco šlohnul tady.
Pokud budou chtít, tak je vemou taky. Já parkuju u rodinýho baráku v zamčený garáži a pokud dostat se dovnitř jsem nedávno měl. Naštěstí neprošli.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od KJirka »

hoši já sem tohle téma nenapsal proto, abyste mi radili, co mám z auta všechno odmontovat :laugh: twl, až vy najezdíte, co já za život nacouval, tak mi přijďte radit :laugh: :laugh: :laugh:
Hele smyslem tématu bylo spíš jen dozvědět se postřehy ostatních, jestli už někdo o kola přišel. To s těma Supama byl extrém a asi se shodujeme všici na tom, že to náhoda nebyla.
V jednom má Zdeněk jednoznačně pravdu, že je mraky aut s mnohem dražšíma kolama.
Na druhou stranu mám příklad z vlastní rodiny, kdy moje dcera v Praze chtěla ráno odjet s blbou Fabií na plecháčích a měla všechny kola povolený.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
xblaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.03.2014 20:30

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od xblaha »

....jj povolený šrouby jsem měl taky.. ve 130km/h velice nepříjemné...

Nicméně k tématu - po mechanické stránce ti ukradne šikovnej parchant cokoliv. Takže jedině pojistka a dát si pozor, aby to bylo na disky (vhodný limit) a včetně pneumatik. A případně si ověřit, zda senzory tlaku to zahrnuje taky. Nic jistějšího nevymyslíš :baseball:

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od lumpo »

S tema najezdama nepodcenovat. Ja jen od zacatku tohoto roku 12Tis ale pravda popredu. Svagrovi na fabii ukradli taky plechy s gumama 2mm fakt nechapu co to muselo byt za zoufalce... :laugh:
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od kipo »

Jirka, ja používam tieto šróby (na obrázku) sú dobré v tom, že sa na ne nedá nabít žiaden tisichran,ani nič podobné, ten krúžok na hlavičke šróbu sa pretáča. Už sa mi raz v ostrave pokúšali ukradnúť kolesa, ale boli to asi nejaký amateri, našiel som pri aute odkrútené dva klasiské šróby a disk okolo bezpečáku celý dodrbaný. Ale ten naštastie ostal na mieste. Nehovorím že sú nezdolatelné, profík si poradí s hocičím, ale myslím že patria k tým bezpečnejším šróbom.
Přílohy
100_6391-500x500.jpg
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od Currahee »

Tohle jsou dobrý šrouby, milion kombinací. Je to US patent McGard, měl jsem je taky, ale byly dost drahý. Pak jsem měl chvilku OZ šrouby s nepravidelným drážkováním po obvodu a teď mám origo VW, co bylo na autě, tak snad to bude taky dobrý :?
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od KJirka »

kipo píše:Jirka, ja používam tieto šróby (na obrázku) sú dobré v tom, že sa na ne nedá nabít žiaden tisichran,ani nič podobné, ten krúžok na hlavičke šróbu sa pretáča. Už sa mi raz v ostrave pokúšali ukradnúť kolesa, ale boli to asi nejaký amateri, našiel som pri aute odkrútené dva klasiské šróby a disk okolo bezpečáku celý dodrbaný. Ale ten naštastie ostal na mieste. Nehovorím že sú nezdolatelné, profík si poradí s hocičím, ale myslím že patria k tým bezpečnejším šróbom.
No vidíš, kamoško a niekoho takého som potreboval naistˇ. Ne sa tu babrat s takými akýmisi Ricommi a podobnými chujmi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Hele, ze Slevenčiny bych asi propadnul, ale určitě víš, co jsem chtěl říci. Díky moc, tohle jsem přesně potřeboval vědět. Chmatákům zmar !!! :D :D :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od ppfox »

Jirko tvl...tos mohl ale říct hned, že hledáš bezpečnější bezpečáky, než jsou nebezpečně málo bezpečný originální bezpečáky - já to nepochopil - tohle bych ti taky poradil bo jsem je měl někdy kolem 1996 na Favoritovi :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od kipo »

KJirka píše:
kipo píše:Jirka, ja používam tieto šróby (na obrázku) sú dobré v tom, že sa na ne nedá nabít žiaden tisichran,ani nič podobné, ten krúžok na hlavičke šróbu sa pretáča. Už sa mi raz v ostrave pokúšali ukradnúť kolesa, ale boli to asi nejaký amateri, našiel som pri aute odkrútené dva klasiské šróby a disk okolo bezpečáku celý dodrbaný. Ale ten naštastie ostal na mieste. Nehovorím že sú nezdolatelné, profík si poradí s hocičím, ale myslím že patria k tým bezpečnejším šróbom.
KJirka píše:No vidíš, kamoško a niekoho takého som potreboval naistˇ. Ne sa tu babrat s takými akýmisi Ricommi a podobnými chujmi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Hele, ze Slevenčiny bych asi propadnul, ale určitě víš, co jsem chtěl říci. Díky moc, tohle jsem přesně potřeboval vědět. Chmatákům zmar !!! :D :D :D

Jirka v pohode, tiež si lámem jazyk na niektorých českých slovíčkach, a niečo si občas musím dva krát prečítať, aby som to pochopil :D
A to mám už 8 rokov manželku Ostraváčku :roll:
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od kipo »

Tu ich máš za dobrú cenu http://www.kolove-srouby.cz/kolove-srou ... 14-klic-17" onclick="window.open(this.href);return false;
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od Nwkt »

McGard měl kamarád na Volvu, když ho koupil, bohužel bez klíče. V 6ti pneuservisech ho na sundání rovnou odmítli, v sedmém se to pokusili odvrtat a pomalu to ani nepoškrábali. Nakonec to myslím nechával sundat přímo ve Volvu, ale jak to udělali nevím.

Možná něčím podobným jako je na obrázku, tím by mělo jít povolit skoro cokoliv.
Přílohy
post-62595-0-31507400-1445973594.jpg
post-62595-0-31507400-1445973594.jpg (8.71 KiB) Zobrazeno 812 x

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od kipo »

Nwkt píše:McGard měl kamarád na Volvu, když ho koupil, bohužel bez klíče. V 6ti pneuservisech ho na sundání rovnou odmítli, v sedmém se to pokusili odvrtat a pomalu to ani nepoškrábali. Nakonec to myslím nechával sundat přímo ve Volvu, ale jak to udělali nevím.

Možná něčím podobným jako je na obrázku, tím by mělo jít povolit skoro cokoliv.

Tento orech má kamarát v servise, a tie McGard s ním nešlo povoliť, tie hroty sú hrubšie ako je ten zárez v šróbe.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od KJirka »

kipo píše:Tu ich máš za dobrú cenu http://www.kolove-srouby.cz/kolove-srou ... 14-klic-17" onclick="window.open(this.href);return false;
Děkuju :D
Já těm šmejdům posměváčkům ještě ukážu. :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od KJirka »

Nwkt píše:McGard měl kamarád na Volvu, když ho koupil, bohužel bez klíče. V 6ti pneuservisech ho na sundání rovnou odmítli, v sedmém se to pokusili odvrtat a pomalu to ani nepoškrábali. Nakonec to myslím nechával sundat přímo ve Volvu, ale jak to udělali nevím.

Možná něčím podobným jako je na obrázku, tím by mělo jít povolit skoro cokoliv.
Tohle je ten krám, o kterým jsem se zmiňoval. Dlouze jsme to s Foxem diskutovali ze všech stran a shodli jsme se na tom, že to funguje jen do chvíle, než za ráčnu pořádně zabereš. Podle mě (nás) se ty kolíčky rozsypou. Tohle nebrat !
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Jak máte zabezpečená kola proti krádeži ?

Příspěvek od denis.82 »

Jirko kdybys chtel, tak ti muzu nejakou sadu bezpecaku venovat, ja je naopak vzdycky z auta sundavam (kvuli obave ze ztratim tu nasadu). :laugh:
RS6 Performance 445kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“