Demontáž chromovaných lišt Passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenekmikulov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 08.07.2011 13:53

Demontáž chromovaných lišt Passat CC

Příspěvek od Zdenekmikulov »

Zdravých, chtěl jsem se jenom zeptat, jak nejrychleji demontovat chromované lišty na zadním nárazníku, na Passatu CC. Mám prostřední lištu poškrábanou, a koupil jsem si novou, tak bych si to rád vyměnil. Připadá mí že by to melo jít normálně vyloupnout. Nechce se mi kvůli tomu demontovat celej nárazník. Předem moc děkuji kluci :-)
Přílohy
a.jpg
Passat CC 2,0 TDI CR DSG / 125KW
Fabia SportLine 1,2 TSI / 77KW

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Demontáž chromovaných lišt Passat CC

Příspěvek od mirke »

Nevím jak na CC, ale měl jsem dole zadní nárazník na 3C Variant a jsou tam takové protipacky, takže pro hladké demontování to chce dát dolu a opatrně vycvakat, jinak je ulámeš.

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Demontáž chromovaných lišt Passat CC

Příspěvek od rakosnicek23 »

Hoši pár rad bych potřeboval

...nechtěl sem tady zakládat zase nějaký připojebaný vlákno tak to peru sem

V pondělí jde moje paštika na kožní (čti k lakýrníkovi). Jelikož sem nebyl ušetřenej klasickýmu neduhu podreznutí ochromovanejch lišt na zadních dveřích tak se vás ptám jakej nejlepší postup zvolit abych je sundal a šli potom ještě použít (nemyslim jako kolík na rajčata) 8) Koukal sem že něco podobnýho dělal Qido nedávno, viz jeho cartopic, strana 9..
A aby toho lakování nebylo málo tak ještě musej dolů všechny kliky a zadní levý světlo (to součástí 5tejch dveří). Proto prosím když by se někdo nudil (není podmínka :) ) jestli by mě nezbastil, nenašel, nepřeposlal návod na demontáž klik a toho světla. Je to všechno na rychlo (lakýrovi se uvolnil termín) a já odjíždím na dovču a dostanu se na forum do pondělka max. přes mobil tak bych byl rád za jakoukoliv radu a návod :good:
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Demontáž chromovaných lišt Passat CC

Příspěvek od Jirka. »

Lišty odlamovákem, pak je na den naložit do benzínu aby pustilo zbývající lepidlo. Pro nalepení koupit čevenou pásku od 3M ve správný šířce. Kliky si najdi ve FAQ tam to máš i s obrázkem, vnitřní světlo má zevnitř 2x šroubek.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Demontáž chromovaných lišt Passat CC

Příspěvek od rakosnicek23 »

Jirka. píše:Lišty odlamovákem, pak je na den naložit do benzínu aby pustilo zbývající lepidlo. Pro nalepení koupit čevenou pásku od 3M ve správný šířce. Kliky si najdi ve FAQ tam to máš i s obrázkem, vnitřní světlo má zevnitř 2x šroubek.
Jo Jirkastečkou ten nikdy nezklame :good:
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“