KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od michall »

A dostaneš se do režimu učení? Pokud ten druhý klíč funguje, tak jsi se do učení nedostal.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

ikarusik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 02.05.2015 07:33

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od ikarusik6 »

ak mozes, michal tak porad...mam ho 2 tyzdne...

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od michall »

Doplň si do podpisu auto a do profilu přibližné bydliště. Kdybys byl třeba v dosahu Trnavy, tak zajeď za abeljozef, určitě pomůže. Ještě je tu teoretická možnost, že máš vadný kontakt v zámku a auto se tak do režimu učení vůbec nedostane, ale to se takhle na dálku určit nedá.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

ikarusik6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 02.05.2015 07:33

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od ikarusik6 »

dobry, dialkove fungovalo...po asi tyzdni-kluc som mal aj vo vrecku prestalo fugovat-slabo svietila cervena diodka na
kluci, tak som dal vymenit baterku- jeden kus za 4 eu, cervena diodka svieti tak ako na druhom kluci, ale dialkove neide- kluc funguje..som z ke.... niekde som cital-vw sharan- ze ak vo vrecku nechtiac stlacis 4 krat na kluci tak to nepoje...podla navodu z vw sharan som to urobil ale nicccc... diky

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od michall »

Tak to už pak najít někoho, kdo to spolehlivě umí. Ještě může být závada přímo v klíči (oxidace, studeňák, ...), ale to se na dálku nedá.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
tomik4321
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 11.05.2015 21:58
Bydliště: Zlín

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od tomik4321 »

Zdravím pánové prosím mám dotaz, nefunguje mi dalka. Mám 2x orig. klíč, nové baterie, nakodovat jde na poprevé, ale cca po hodince už nefunguje. Ale kdyz manualne odemcu a zamcu tak se zase bez jakekoly synchronizace chytne a zase chvilku jde :fool:
neřešil někdo :?: :?:
poradte díkyyyy :D
SHARAN 7N 2.0TDI 4x4 2015

Uživatelský avatar
tomik4321
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 11.05.2015 21:58
Bydliště: Zlín

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od tomik4321 »

Nikdo neporadi? Diky :sorry:
SHARAN 7N 2.0TDI 4x4 2015

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od michall »

Bateriemi jsi si jistý? Ne každá nově koupená je taky nová. Nebo mě napadá nějaký svod mezi tlačítky, klíč vysílá a rozjede se "kódování", nikoli synchronizace. Problém by mohl být iv autě, ale to se asi těžko najde. Pokud máš možnost, asi bych zkusil vylučovací metodu - naučit klíče křížem do jiného SAGu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

bily.kun.s.kridly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 09.06.2011 15:06

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od bily.kun.s.kridly »

Zdravím pánové, přestala mi fungovat dálka (jak neobvyklé v tomto vlákně :-D). Mám rádiovou dálku. Sharan I, r.v. 8/1999, 81kW Family Edition. Prosím o radu, kde najdu přijímač a pojistku jestli to nějakou má. Díky za reakce
WV Sharan II 1,9TDi 85kW r.v.2003 AUY

Radek 70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.05.2012 20:24
Bydliště: Opava

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od Radek 70 »

Ahoj mám Sharana 98 a nyní mi přestal fungovat DO, ale jen nejde zamknout. Odemykat dálkou normálně jde. Baterky v DO jsem vyměnil a klíč synchronizoval, výsledek je však stejný. Nevíte v čem může být problém?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od michall »

Tlačítko tlačítkuje? Že cvaká na poslech neznamená, že skutečně spíná. Při stisku svítí/bliká LEDka?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

L.bondor92
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.05.2017 17:53
Bydliště: Prievidza

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od L.bondor92 »

HEUREEEKAAA!!! Skúsil som navod podľa Julinaa a FUNGUJEM! Takže v skratke. Kodovat podľa návodu

1. 3 krát kľúčom otočiť do lava. (Led na dverách začne svietiť)
2. Oprieť kľúč o stlpik kúsok nad ľavým spetnym
3. Držať zamykanie a 3 krát stlačiť odomykanie, až potom pustiť zamykanie. (odomykanie pri kluci, zamykanie pri klucenke)
4. 5 krát blikne dioda na kluci, potom 5 krát blikne dioda na dverách. Ešte ostane cca 15 sekúnd svietiť a potom už mi to fungovalo.

Inak dakujem krásne
Alhambra II 1,9TDI 85kw 4x4
Sharan I. 1,9TDI 81kw CAN BUS

top sport
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 23.07.2008 20:26

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od top sport »

čau borci.mám problé u svého vw sharan 2005,koupil jsem nový klíč ale nejde mi vůbec zahájit režim učení.....dioda ve dveřích se vůbec nerozsvítí.bliká pouze při zamčeném autě.nějaká rada čím to může být???

ANDER
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.04.2018 18:41

Dalkove ovladani prestalo fungovat

Příspěvek od ANDER »

Zdravim, prestalo mi fungovat dalkove ovladani, blika cervena tecka na klicich, takze baterka, vymenil jsem ji a i presto nejde odemknou. Jenom klicem. sharan 2003 85kw. dik za rady

ANDER
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.04.2018 18:41

Re: KLÍČE, DÁLKA: dálkové ovládání nefunguje

Příspěvek od ANDER »

Zdravim.kluc sa mi podarilo po vymene baterky rozchodit ale zas nefunguje dialkove. Skusal som ho znova nastavit podla navodu ale nepomaha to. Poprosim rady do sukr.spravy lebo nevidim odpovede aj ked mi ich ukazuje 108. Dikes

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“