dpf filtr vw passat bmp 2005

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
zdeny23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.02.2016 11:56

dpf filtr vw passat bmp 2005

Příspěvek od zdeny23 »

Přeji dobrý den, chtěl bych Vás pánové poprosit o pár rad. Koupil jsem passata B6 2005 bmp 2.0 103kw, na autě se podepsal nějaký dobrák a trochu ho očesal. pár věcí chybělo, dost už jich mám poscháněných. Jen mám problém zjistit jaký dpf filtr(jaké číslo) tam příjde dat? Scháním ho celý i s čidly a tlakovým ventilem, prosím tedy o radu jestli není někdo schopen dle vin zjistit jaký filtr tam přijde a kde lze takový filtr sehnat za nějaké rozumné peníze? Dále u auta chbějí klíče. Dá se problém vyřešit jinač než zakoupením klíče ve volkswagnu a následným přehráním? Stojí to tam 6000kč, dělá to někdo třeba doma? Lze přehrát jiný klíč z jiného vozu? Lze o vozidle dle vin zjistit nějaké informace z historie? děkuji za rady.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dpf filtr vw passat bmp 2005

Příspěvek od KJirka »

K té poslední větě : některý věci je možná lepší nevědět a já bych po tom radši ani nepátral. Zřejmě to bylo hodně levný. Podle VIN ti díly někdo z místních zjistí, ale musel bys ho sem taky napsat.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dpf filtr vw passat bmp 2005

Příspěvek od sharik4x4 »

Filtr DPF na BMP bude pasovat jakýkoliv z motorů 1,9 či 2,0 PD/passat,octavka,golf/ akorát bude rozdíl u čtyřkolky-spodní trubka.Klíče určitě jedně u VW koupit nové a nechat rovnou nakodovat. Starý klíč nepřizpůsobíš immo,takže je k ničemu.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dpf filtr vw passat bmp 2005

Příspěvek od KJirka »

tak vidíš a dokonce bez VIN. To je holt náš Šarik :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

zdeny23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.02.2016 11:56

Re: dpf filtr vw passat bmp 2005

Příspěvek od zdeny23 »

Chybí mi k tomu filtru i ty čidla + ten tlakový ventil. To je taky stejné z těch PD? Nebude to házet jiné hodnoty? pro KJirka ano byl za rozumné peníze. díky za rady

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dpf filtr vw passat bmp 2005

Příspěvek od sharik4x4 »

jsou stejný

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“