Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od KJirka »

ale no tak to víš, že to poznat být musí, ale je to spíš otázka zvyku. Na nižší gumě to zase líp sedí.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od ricom »

nebudu to taková houpačka, více toho ucítíš, horší akcelerace při rozjezdu, drží to na silnici jako kráva tak nějak no.. přechod z 16" na 18" je znát dost.. ze 17" téměř vůbec..
dost záleží i na tom jaké budeš mít ALU a hlavně co obuješ.. např. Contíky jsou na 18" dost tragické
sibik píše::) určitě se shodnem v tom, že ty kola je potřeba změnit :D :D :D... ale chci se zeptat, půjde to hodně poznat v komfortu jízdy při přechodu těchle na nějaké 18tky s nižším profilem ?

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od denis.82 »

Presne tak, ze 17 na 18 je rozdil temer neznatelny, ale 16 na 18 (obzvlast pokud jsi tam mel balony 215/55) uz pocitis hodne.
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od ricom »

tak co by tam měl jiného bud 205 užofky nebo 215 pozná to tak či tak..
i na 17" je to fakt znát..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od KJirka »

už mi nikdy neříkej, že jsem slepej, já to číslo na gumě vidím. Jsou to 205/55.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od ricom »

teď tedy fakt velká omluva.. jak máš na držce nejméně dvoje brýle vidíš fakt jako rys :laugh: :laugh:

sibik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2015 21:37
Bydliště: Třebíč

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od sibik »

Jinak co jsem se dočetl, tak ty 18tky už jsou prý "nepohodlné" na naše cesty :D ...jak je to se spotřebou, je to nějak znát?

Docela se mi líbí tyhle 17tky, nevěděl by někdo, kde je sehnat za obdobnou cenu ? :D

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=264672

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od KJirka »

no jo, když ty si vybereš zrovna něco, co se moc nevyskytuje. Čtvrťák sem jednou za čas něco hodí, ale to by ses asi nedočkal. Jinak, neřeš 18", jezdí se na tom moc dobře. Za volantem super, vedle už horší. 17" tudíž asi optimum.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Tom79 »

sibik píše:Jinak co jsem se dočetl, tak ty 18tky už jsou prý "nepohodlné" na naše cesty :D ...jak je to se spotřebou, je to nějak znát?

Docela se mi líbí tyhle 17tky, nevěděl by někdo, kde je sehnat za obdobnou cenu ? :D

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=264672
Tak pravě tyto jsem koupil tento víkend (TOP stav) s téměř novými pneu za 12tis. Kč :yahoo:

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od kubi72 »

Tom79 píše:
sibik píše:Jinak co jsem se dočetl, tak ty 18tky už jsou prý "nepohodlné" na naše cesty :D ...jak je to se spotřebou, je to nějak znát?

Docela se mi líbí tyhle 17tky, nevěděl by někdo, kde je sehnat za obdobnou cenu ? :D

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=264672
Tak pravě tyto jsem koupil tento víkend (TOP stav) s téměř novými pneu za 12tis. Kč :yahoo:
Poraď kde, já sháním nějaké pěkné 17" taky, nikde jsem nenašel. Dík. 8O
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Prochy01 »

Hoši, co vy jste za lidi??? To neumíte na netu najit inzerat, kde nekdo prodava to co chcete koupit??? To snad ani neni možný!

Zkus prosim te vyhledávač, pripadne nejake inzertní severy (bazos, seznam) a nepis sem takove blbosti jako: nevíte kde sehnat, kde jsi kola koupil...

A ty v odkazu jsou z CC, v realu vypadaj divne - spise jako 16", ale tak nekomu se treba libi, to je jasne ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Tom79 »

No... sháněl jsem je přes měsíc všude po netu (bazary alu, bazos, sbazar,...) a nakonec jsem je sehnal, ale kola a gumy zvlášť. Najel jsem asi 200km, ale jsou doma :good: Teď je pár 17" zrovna na bazoši ... hledat a když uvidíš volej, piš. Párkrat jsem se rozmýšlel a když jsem zavolal tak :fool:
http://auto.bazos.cz/inzerat/58601822/A ... nal-VW.php" onclick="window.open(this.href);return false;
http://auto.bazos.cz/inzerat/58605915/O ... 45-R17.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Prochy01 »

17" je mraky, pekny 18" uz je trosku tezsi najit, ale taky se da... chce to proste chvili hledat...během 5 min ale najdes min 10x 17"
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od Tom79 »

no jo, ale v jakym stavu a nekdy za nerozumnou cenu

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrubý odhad ceny kol EVOCorse

Příspěvek od kubi72 »

Prochy01 píše:Hoši, co vy jste za lidi??? To neumíte na netu najit inzerat, kde nekdo prodava to co chcete koupit??? To snad ani neni možný!

Zkus prosim te vyhledávač, pripadne nejake inzertní severy (bazos, seznam) a nepis sem takove blbosti jako: nevíte kde sehnat, kde jsi kola koupil...

A ty v odkazu jsou z CC, v realu vypadaj divne - spise jako 16", ale tak nekomu se treba libi, to je jasne ;-)
Asi mě máš za trkana. To víš že vyhledávač používám, ale spousta lidí kola na prodej ani na net nedají, mají to na vrakáčích a co já vím kde všude. Tak jsem to hold zkusil, jestli to nemá sehnané tak nějak pod rukou. To je vše. Inzerátů mám na liště spoustu, ale pořád to není tak nějak ono, co bych chtěl. Tak Prochy01 promiň, že jsem se optal.
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“