Ochranné fólie na prahy / kryty prahů (prahové lišty)

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4746
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Ochrana prahů

Příspěvek od srotty »

Oskar1 píše:Ochrana prahů namontována. Vypadá to opravdu dobře a teď už jen to v garáži doschne a vše ok.
Ukaž, foto.

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Ochrana prahů

Příspěvek od Oskar1 »

Zatim jen malá ochutnávka. Zadní jsou kratší.
Přílohy
IMG_2246.jpg

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4746
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Ochrana prahů

Příspěvek od srotty »

Hmm,vypadá to dobře. :good:

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: Ochrana prahů

Příspěvek od iwhy »

Táto sa páči aj mne. Už len tá cena za kus fólie...

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: Ochrana prahů

Příspěvek od Oskar1 »

Ta cena je trošku vyšší, ale pak to lakování po poškrábání je několika násobně dražší. Doporučjuji si nechat namontovat tam kde to ovládají a to na Auto Jarov opravdu umí. Mají na to dokonce tým který montuje jen dopnky. Prý se to montuje na vodní lázeň nebo něco podobného. Každopádně když mrzne tak vám auto hned nedají a musí se to nechat u nich v dilně zaschnout nejlépe 24 hod. Já měl štěstí že 23.12 bylo 12 nad nulou tak jsem tam nechal auto cca 4 hodiny a doma v garáži jsem pustil radiator na 25 stupňů a vše je ok. :D Každému se to líbí a je to dost praktické narozdil od těch ozdobných horních lišt s nápisem Golf atd. Ty toho moc neochrání. Tak teď už potřebuji jen kvalitní boční lišty na dveře které vystupují tak aby ochránily tu horní hranu na dveřích.

FriedrichPetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 07.02.2010 13:26

Ochranné fólie na prahy / Kryty prahů (prahové lišty)

Příspěvek od FriedrichPetr »

Zdravím vás. Můžete prosím napsat, jaké máte zkušenosti s originálními prahovými fóliemi? Jsou současní originálních příslušenství. Fólie jsou černé se stříbrným pruhem. Cenu nevím. Zajímá mě, jestli se jedná o nějakou tenkou fólii. Na Golfu 4 (mám Special edici) mám kryty jakoby z tenkého plastu. Ty jsou moc fajn. Děkuji

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Ochranné fólie na prahy

Příspěvek od Ipanema »

Ahoj.
Jsou to klasické samolepící fólie. Měl jsem to v ruce a nevím o tom, že by se dělali dva druhy měkké fóliové / tvrdé plastové provedení. Rozměr předních je asi 55x4cm. Zadních tuším 25x4 cm. Je to potažené takovou vrstvou, jakoby jemný smirkový papír. Zřejmě sítotiskový lak. Není to nic světoborného a materiál nevyvinula NASA.

Já si to osobně udělal sám. Mám vyplotrovanou fólii ve stylu/vzhledu broušeného titanu. Je to víc než super. Originální tyto ochrany dveří stojí ve VW hrubě přes 2000 Kč.
Bavím se ale o GTI fóliích pro 4 dveře Golf 6. Myslím, že u nápisu "Golf" místo GTI nebude až takový rozdíl ani ve vzhledu a ani v ceně pro tvoje auto.

Takže zkušenost s tím mám, vypadá to super, ale neplní to nic jiného, než dekor.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Igmaus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 29.07.2015 13:59
Bydliště: Slovensko

Re: Ochranné fólie na prahy

Příspěvek od Igmaus »

Ja som to vyriesil tak ze som kupil foliu, ktora sa pouziva na car wrap vo farbe laku mam ciernu perlet takze som kupil ciernu lesklu foliu na mieru som ju vystrihol nalepil. Vobec nie je vidno ze na prahoch je nieco nalepene a su dostatocne ochranene 8)
VW Polo 1.2 TSI DSG 2014
VW Golf GTD DSG 2015

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“