Passat 2.8 v6 4motion AMX

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
czradekos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.02.2016 21:29

Passat 2.8 v6 4motion AMX

Příspěvek od czradekos »

Zdravim klubáci , mám problém se STOPkou tlaku oleje ... , sundaval jsem vanu a vyčistil jsem síto. Ale problém přetrvává a proto jsem se na vás obrátil s prozbou KDE najdu čidlo tlaku oleje , abych ho mohl vyměnit 8) . Ještě taky , při jízdě , po zahřátí motoru , jsem viděl kouř z motoru a ucítil zaroven spálený olej , ten kouř byl za motorem , přesně ve prostřed mezi motorem a kabinou. Nemá to nahodou nějakou spojitost stím zas*aným čidlem ? Díky

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 2.8 v6 4motion AMX

Příspěvek od xerxes »

stop se oběví hned po startu nebo po zahřatí motoru?ten spalený olej no nejspíš ti pere bud s pod vík ventilu a nebo ze saslepek vaček které jsou v hlavě

czradekos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.02.2016 21:29

Re: Passat 2.8 v6 4motion AMX

Příspěvek od czradekos »

Stopka se mi oběví cca po 30km jízdy. Těsnění pod víkem ventilu jsem mělnil + brýle , tohle je v cajku , jen nevím odkud se pere pořád ten 'kouř' záslepky vaček ? kde to najdu ? že bych se na to mrknul. a prosimtě nevíš kde najdu to čidlo toho tlaku oleje ?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 2.8 v6 4motion AMX

Příspěvek od xerxes »

pokud se oběví cca po 30km tak to bude problém ne v čidlu ale asi už spíš problém s vyběhaným motorem,co používáš za olej?čídlo tlaku oleje je ve spodku motoru pokud jsi měl sundanou vanu tak jsi ho určitě viděl

czradekos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.02.2016 21:29

Re: Passat 2.8 v6 4motion AMX

Příspěvek od czradekos »

olej , ted nevím přesně ale asi 5w30 ... vanu jsem už měl dole , sakra já myslel celou dobu , že to je to čidlo na tý vaně, ale to je prý čidlo hladiny oleje ..., jen prostě jsem dement a toho tlaku nevim a nevidel kde se nachází. Takže, myslíš že motor už je na prd ?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“