KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od tornado1 »

řešení je, ale nemá to cenu.... moc práce a peněz...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Vojto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 13.08.2009 14:08
Bydliště: Přelouč, Brno, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Vojto »

mmm toho jsem se bál
Vojta
(Modrý Ford Galaxy 1,9TDI, 66kw rv. 1997)

Hradapetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 08.11.2009 19:45

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Hradapetr »

Řeším tenhle problem se zamykáním u Alhambry -
Při zamknutí dálkou se zamknou i odemknou všechny dveře krom těch u řidiče.
Ty při zamknutí nic neudělají ikdyž jde zámek do mezipolohy ale při dalším odmknutí se teprve zamknou a po dalším zamknutí zase neudělají krom skočení do mezipolohy až po dalším odemknutím se otevřou .

Tak to funguje pořád jako by ob ciklus zamknutí nebo odemknutí.

Ovládací motorek zámku je novej ale stále problém přetrvává ....

Uživatelský avatar
Bebesek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.10.2009 20:21

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Bebesek1 »

problém s centrálním zamykáním na Levých předních dveřích
Zdar lidi mám problém s centrálním zamykáním na Levých předních dveřích , mám II galaxe a z ničeho nic mi přestal správně fungovat centrál v řidičových dveřích ....
např. když chci zamknout tak musím - - - Zamknout --- Odemknout --- Zamknout - - - potom jsou dveře teprve zamčené
a když chci odemknout tak musím - - - Odemknout --- Zamknout --- Odemknout - - - pak jsou dveře odemčeny
dnes sem vyzkoušel jiný zámek jelikož ostatní dveře mi jsou tak jak mají tak jsem si myslel je to v zámku koupím jinej a je to O.K a ono ne je to uplně to samé proto se ptám neměl ste někdo podobný problém neco na co se mám podívat auto jsem koupil pro manželku ale tohle zamykání a odemykání je opravdu na pendrek
PROSÍM POMOC
budu vděčný za každou radu

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Skyppy »

Zkontrolovat vedení vodičů v průchodce dveří. Nejčastější problém polámané drátky!!!!

tomas.nemo
Člen klubu
Příspěvky: 720
Registrován: 06.10.2011 23:24
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od tomas.nemo »

ahoj lidi

taky mě někdy blbne centrál. Když si postaví hlavu tak choděj jen dveře řidiče kufr a nádrž, světla se vždy rozsvítí a všech 6 oken chodí. Pokud si to postaví hlavu v uzamčeném stavu tak ostatní dveře otevřu zevnitř páčkou jen ve chvíli odemykání protože povolí na okamžik blokace zámků. Měl jsem nějaké dráty zpřelámaný, všechny jsem opravil a všechny přechodový zásuvky prostříkal. Někdy to chodí měsíc bez problémů a někdy to zase měsíc blbne v kuse, je to naprosto neodhadnutelné. Dle profilu mám provoz 1998/11 už s novější elektrikou a rádiovým centrálem. Blbnutí je stejné bez ohledu zda použiju klíček nebo dálku. Dojezdy s klíčkem chodej bez problémů na všech oknech. Napadá někoho něco?? Už jsem vše několikrát prošel a nic mě nenapadá. Jediný co jsem nerozdělal je řídící jednotka. Kde ji tenhle model prosím má?

Díky Tom
Opravy nezávislých topení D3WZ po D5WSC včetně řídících jednotek 739464005

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Centrální zamykání občas

Příspěvek od vesinho »

Ahoj všem po dlouhé době jsem tu zase prosím všechny o radu a tip. Mám Alhambru 04 a nefunguje mi komplet centrál tzn. že se mi odemyká jen zámek u řidiče a kufr občas se chytne i u spolujezdce občas se odemkne občas ten samý problém má levý zadní zámek, pravý neodemyká vůbec nikdy neví někdo co s tím kde by mohla být chyba. Jak píšu občas se nějaký ze zámku chytnou stále jsou funkční jen u řidiče a kufr jinak nic je jedno jestli odemykám dálkou nebo klíčem stejný problém a stává se mi že nejde zamknout ani odemknout uvnitř auta tím klíčkem co je u oken na ovládání to též funguje občas ale také zamyká jen kufr a zámek u řidiče. Poraďte prosím. Díky moc za každou radu.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Centrální zamykání občas

Příspěvek od kubenec »

Uz jsem Ti psal na Facebooku, ze mas jit po dratech v pruchodkach.

Odesláno z mého ASUS_Z00ED pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání občas

Příspěvek od tornado1 »

diagnostika, dráty v průchodkách!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: Centrální zamykání občas

Příspěvek od vesinho »

diagn. se nemůže napojit do centrálního zamykání ani do komfortní jednotky, kde ji najdu komfortku? Děkuji.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od kubenec »

Sharan nemá komfortku 46 ani central 35. Musíš do centralní jednotky 09

tomas.nemo
Člen klubu
Příspěvky: 720
Registrován: 06.10.2011 23:24
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Centrální zamykání občas

Příspěvek od tomas.nemo »

vesinho píše:Ahoj všem po dlouhé době jsem tu zase prosím všechny o radu a tip. Mám Alhambru 04 a nefunguje mi komplet centrál tzn. že se mi odemyká jen zámek u řidiče a kufr občas se chytne i u spolujezdce občas se odemkne občas ten samý problém má levý zadní zámek, pravý neodemyká vůbec nikdy neví někdo co s tím kde by mohla být chyba. Jak píšu občas se nějaký ze zámku chytnou stále jsou funkční jen u řidiče a kufr jinak nic je jedno jestli odemykám dálkou nebo klíčem stejný problém a stává se mi že nejde zamknout ani odemknout uvnitř auta tím klíčkem co je u oken na ovládání to též funguje občas ale také zamyká jen kufr a zámek u řidiče. Poraďte prosím. Díky moc za každou radu.
To čumím, ty dostaneš odpověď hned a mě nikdo neodpověděl 3 ROKY. Nakonec jsem problém vyřešil sám a teď už mám auto jiný.
Opravy nezávislých topení D3WZ po D5WSC včetně řídících jednotek 739464005

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od vesinho »

dobře když nemá komfortku tak kde najdu nějakou jednotku co to spravuje abych zkusil vyměnit jí a jestli bude po problému jinak na vagu nic nejde se napíchnout ani do komfortního systému auta a ni do centrálního zamykání,
dnes je to horší zámky už nejdou odemknou ani ručně předtím to šlo aspoň tak nějaká typy stále jsem bezradný poraďte prosím co s tím....... děkuji všem

Uživatelský avatar
vesinho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.09.2009 07:45
Bydliště: Most

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od vesinho »

kubenec píše:Sharan nemá komfortku 46 ani central 35. Musíš do centralní jednotky 09
já mám Alhambru je v tom rozdíl?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od tornado1 »

O centrál se stará jednotka centrální elektriky!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“