Sagitta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
adam.bernau
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 13.03.2016 17:18

Re: Sagitta

Příspěvek od adam.bernau »

chlapi, clovek se sem dojde poptat na kola a tak nejak se predstavit jako novacek na klubu a hned schyta zaval teorii o tom jak je jeho auto stocena raketa.
nemam zapotrebi komukoliv cokoliv dokazovat :))
dik za prijemne privitani.
tak zas nekdy ;)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sagitta

Příspěvek od KJirka »

ježiš, neber to úkorně ! To se ale nedalo přehlídnout. Založ si vlastní trhread, auto nafoť a něco o něm napiš, no. :D
Nemusíš se hned urážet :wink:

A o kolech jsme napsali přeci co se dalo : jsou pěkný, jsou drahý a nejsou :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Sagitta

Příspěvek od crossic »

Tak ono za všechno co je pěkný si člověk musí zaplatit nějakou tu kačku navíc.
A z těch teorií o stočení si nic nedělej, prostě v ČR se s tím nějak počítá, že se tě věčně někdo snaží ojebat. Záleží co o autě a jeho historii víš ty a nikomu nemusíš nic dokazovat...já taky koupil 2012 s 37tkm a vím, že tam tenhle nájezd prostě je. Takže bych se tím nijak nevzrušoval, sebral bych foťák, šel udělat pár snímků a nahodil bych je do topicu, který pro ten účel vytvoříš výše, ať se můžeme taky pokochat ;)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sagitta

Příspěvek od KJirka »

jeden samotnej disk v origo příslušenství VW stojí 11 100,-Kč (oprava, 11 300,-Kč). A jsou to bohužel nejdražší disky, který tam vůbec jsou. Tohle nikdo prodávat jen tak nebude a pokud jo, cena bude někde kolem 35 litrů. A ten prodejce na e-bay to do ČR ani neposílá, jak koukám.
Naposledy upravil(a) KJirka dne 24.03.2016 22:40, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Sagitta

Příspěvek od ricom »

to silně pochybuji že tak málo.. Mallory v 18" byla koncová cenovka v autorizáku cca 18-20tis s daní za jeden disk.. pochybuji že tento by byl tak levný
za tyhle cenovky mají tak 17" a ještě hnusný.

ať se kluci juknou do etky co koštuje a +- je to stejné jako v autorizáku
KJirka píše:jeden samotnej disk v origo příslušenství VW stojí 11 100,-Kč. A jsou to bohužel nejdražší disky, který tam vůbec jsou. Tohle nikdo prodávat jen tak nebude a pokud jo, cena bude někde kolem 35 litrů. A ten prodejce na e-bay to do ČR ani neposílá, jak koukám.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sagitta

Příspěvek od KJirka »

je to v ceníku na webu VW, sada disků 44 300,-Kč. Koukal jsem na to v příslušenství pro Šíro. Ale máš pravdu, že v Etce je Mallory 18" za nějakej takovejhle nesmysl. Já měl jedno kolo na pojišťovnu a i s gumou to bylo snad 22 litrů.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Sagitta

Příspěvek od ricom »

tak to jsi dostal saakra slevu já ti říkal cenu bez gumy.. ale nevím jak teď, to je info stará rok a něco.. ale drahé jsou pekelně.. asi že je nemá každý :laugh: :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sagitta

Příspěvek od KJirka »

hele nevím, možná to bylo 23 s gumou, ale je to prostě úplná magořina. Proto mi ty kola z příslušenství přijdou ještě relativně "levný" . Ty Motorsporty, co mám od Víti jsou něco málo přes 10 600,-Kč za kus. Bez gumy, ovšem.
Naposledy upravil(a) KJirka dne 25.03.2016 10:09, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Atrix24
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2014 07:39

Re: Sagitta

Příspěvek od Atrix24 »

Vtipné, BrunoC, ktorý má v B6 svoju tému predával minulý rok Sagitta R19 sadu bez pneu za cca 700€, sa mi zda, boli nejaký cas aj na BAZOS.SK ale tiez to boli jedine o ktorych som kedy vedel.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Sagitta

Příspěvek od ppfox »

KJirka píše:...Proto mi ty kola z příslušenství přijdou ještě relativně "levný"...
Jirko, já myslím žes to trochu pomotal...ty máš ty ceny z příslušenství v konfigurátoru (nebo jako doplněk při objednání) a tam to je jen "příplatek" za to, že ti je tam daj a nechaj si to na čem se to normálně prodává - to není cena jako když si to jen objednáš samostatně :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sagitta

Příspěvek od KJirka »

nikoliv Pepo, nepomotal. Disky v příslušenství stojí řádově kolem 10 t., ale to jsou tam jen některý typy, jako třeba tyhle Sagitty, Motorsporty nebo Thunder. Třeba Mallory, Interlagos, Kansas apod. v katalogu příslušenství nejsou a pokud potřebuješ třeba jen jeden, když ho zničíš, musíš ho objednat jako náhradní díl. A tam stojí opravdu ten nesmysl, co jsem psal, t.j. nějakých 18, možná skoro 20 litrů.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

adam.bernau
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 13.03.2016 17:18

Re: Sagitta

Příspěvek od adam.bernau »

Tak zase po nějaké době ahoj,
furt řešim ty kola, teď mám zimu na rozmyšlenou.

Nakolik mi pořád nedá spát ta fotka z prvního příspěvku měl bych otázku..

19" kola + 103kW :F

Našel jsem si Eibach Pro Kit pružiny a s 19" by to byl hodně krasavec, ale..

utáhne to ten motor vůbec? Máte někdo na tom chcíplem motoru 19"? jede to? akcelerace, atd.. spotřeba mě asi až tak moc nezajímá.
počítám, že to bude tahat ve vyjetých kolejích.

Pokud to někdo jezdíte, dejte vědět.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sagitta

Příspěvek od KJirka »

To je přece úplně jedno, jestli máš 17, 18 nebo 19" . Obvod pnumatiky a šířka zůstanou stejný. Změní se jen profil gumy. A jestli ti to přijde málo, nech si to načipovat. Ze 103 budeš mít nějakých 140 kW. A nebo to udělat jako Crossic, kterej tam dal 19" z Bentley a guma je užší. Tím se zmenší valivej odpor. Ovšem, nemáš to v TP, tudíž riskuješ problém.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“