jaký olej 2.0 TDI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od dr.t »

Když už je tu vlákno nahoře, zeptám se stran nano olejů.
Právě jsem nedávno začal řešit, jestli u další výměny nedat Millers Oils Nanodrive Racing Engine Oil CFS 5w40 NT, máte s tím někdo zkušenost? Motor CBAB cca 245 tisíc km, do 230 tisíc německý autorizák, asi longlife, pak dál já Castrol. Longlife neuznávám, klasický výměny chci á 15 tisíc. Rozvody dělaný tento týden, motor v super kondici.
Nechtěl bych mu ale ublížit ani něco po.... Zkoušel jste to už někdo?

http://www.millersoils.cz/cfs-5w40-nt?c=229" onclick="window.open(this.href);return false;

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od ricom »

hoši proč máte někteří potřebu laborovat či vymýšlet již vymyšlené.. nechápu..

kabik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 14.12.2009 10:18

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od kabik »

[quote="sharik4x4"]A proč jsou občas k vydění loga Castrolu na některých věcí na motoru,to tam dávaj asi, aby zmátli nepřítele. :laugh:
No nic nebudeme řešit značku, protože já osobně jsem rozebral více jak 500 kusů motorů a jednoznačně nejlépe to vevnitř umeje Castrol, ale nemám chuť se tady dohadovat.Jak píše Ricom- tvůj motor,tvůj boj. :laugh: ...


...taky se nechci dohadovat, naopak jsem rád za zdejší rady, tipy a zkušenosti :drinks: Po zdejší debatě nakonec půjdu do toho Castrol 5W-30. Teď jenom kde ho koupit. Doporučíte ňáký ověřený zdroj (pokuď možno kamenný obchod)?
VW CC - 2.0 TDI CR 103 kW, Candy White, 7/2012

Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od dr.t »

2 Ricom: protože ve světě se vždy objevuje něco nové, a proč nevyužít něčeho, co může být prospěšné, ale předem si vždy chci ověřit, jestli to není jenom tvrzení výrobce na obelhání zákazníka. Spokojím se jenom s tím nejlepším, myšleno, na co mám....

A nevím jestli takhle reaguješ pouze na MOJE dotazy v různých postech, nebo obecně, ale nezlob se, moderátor nebo ne, nejsem zvědav na takové nic neříkající reakce. Děkuji za pochopení.
Promiň ,že jsem si dovolil něco se zde zeptat, ale obvykle po takových odpovědích dál zůstávají posty ukončené. A já jsem člověk konstruktivní, ještě jednou s omlouvám, ale musel jsem.

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od ricom »

já doporučuji GRANEX.cz kamenný obchod myslím v Ostravě již buduje též.. nevím proč na tom trváš tedy to moc nechápu..
kabik píše: ...taky se nechci dohadovat, naopak jsem rád za zdejší rady, tipy a zkušenosti :drinks: Po zdejší debatě nakonec půjdu do toho Castrol 5W-30. Teď jenom kde ho koupit. Doporučíte ňáký ověřený zdroj (pokuď možno kamenný obchod)?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od ricom »

drahý můj jsi mi úplně u řiti věříš mi ?? a ano zvýšeně reaguji na dementí posty podobného ražení to přiznávám.
dr.t píše:2 Ricom: protože ve světě se vždy objevuje něco nové, a proč nevyužít něčeho, co může být prospěšné, ale předem si vždy chci ověřit, jestli to není jenom tvrzení výrobce na obelhání zákazníka. Spokojím se jenom s tím nejlepším, myšleno, na co mám....

A nevím jestli takhle reaguješ pouze na MOJE dotazy v různých postech, nebo obecně, ale nezlob se, moderátor nebo ne, nejsem zvědav na takové nic neříkající reakce. Děkuji za pochopení.
Promiň ,že jsem si dovolil něco se zde zeptat, ale obvykle po takových odpovědích dál zůstávají posty ukončené. A já jsem člověk konstruktivní, ještě jednou s omlouvám, ale musel jsem.

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od KJirka »

dr.t píše:2 Ricom: protože ve světě se vždy objevuje něco nové, a proč nevyužít něčeho, co může být prospěšné, ale předem si vždy chci ověřit, jestli to není jenom tvrzení výrobce na obelhání zákazníka. Spokojím se jenom s tím nejlepším, myšleno, na co mám....

A nevím jestli takhle reaguješ pouze na MOJE dotazy v různých postech, nebo obecně, ale nezlob se, moderátor nebo ne, nejsem zvědav na takové nic neříkající reakce. Děkuji za pochopení.
Promiň ,že jsem si dovolil něco se zde zeptat, ale obvykle po takových odpovědích dál zůstávají posty ukončené. A já jsem člověk konstruktivní, ještě jednou s omlouvám, ale musel jsem.

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk
Jasně, nano technologie jsou určitě na postupu a teoreticky si to umím i v motoru představit. Ale protože to je business jak prase, tak se toho bude chytat taky kdekdo. Proto tomu v tuhle chvíli preventivně raději nevěřím a uděláš dobře, když se zachováš stejně. Šarik to včera myslím napsal úplně výstižně a celkem kulantně. Ricom ostatně taky, ale to je starej sprosťák :laugh:
Na tohle se tady nemá smysl vůbec ptát, protože jakákoliv "zkušenost" kohokoliv, je pouze subjektivní pocit a dojem. Až si někde přečtu pozitivní vyjádření nějaký významný akreditovaný laboratoře, možná o tom začnu přemýšlet.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od dr.t »

KJirka: děkuji za názor.

Ricom: nejsem tvůj drahý, a taky tak tvá orientace mi je u pr**le, nebo tam raději ne . U řiti jsi mi ty, i s tvými dementními komentáři, hlupáky si vždy vychutnám, neboj se, každý jednou dojde a narazí ... Za klávesnicí hrdina. Naštěstí pro tebe, se my 2 nikdy nesetkáme. Nesnižuji se k urážkám ani to neber jako nedejbože výhrůžku, jenom konstatování. Já se ke každému chovám slušně, a stejné čekám od okolí. Ale tady se to začíná hroutit, poslední dobou se stává folklorem jenom neustálá arogance a napadání dotazujících se lidí. Jestli takhle komunikuješ i v práci a osobním životě, je mi tě líto, a tvého okolí taky.

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od ricom »

tohle jsem napsal já ty vemeno.. že jsi si to stáhnul na sebe je tvůj problém a ne můj.. takže se hoď do klidu, nebo to osobní setkání bude žádoucí..
sráčů kteří mi tady už vyhrožovali kdo ví čím tu bylo poměrně dost, jen to nikdo zatím tak nějak nedovedl do reálu..
takže až se probereš a pořádně si přečteč co jsem napsal a kdo začal prskat jak ohýnek tak se pak ozvi..
ty budeš z Ostavska tipuji viď ??

a ještě, že mám to štěstí že se tedy nepotkáme :laugh: :laugh:


tudíž ještě jednou pro ty tupější.. já jsem po tvém dotazu napsal toto ju..
ricom píše:hoši proč máte někteří potřebu laborovat či vymýšlet již vymyšlené.. nechápu..

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od Stefan777 »

Já leju mobil 1a su spokojen.zkoušel jsem i castrol a tam jsem dolival tak 7dc na 15 000

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od ricom »

tak není špatně tam lejt v podstatě cokoliv co splňuje parametry.. ale tak nějak si říkám proč ? není důvod dávat něco jiného než je doporučeno..
ceny jsou stejné u všeho +- autobus. důležitější je dodržovat výměny max po 15tis.. jako 30tis interval je peklo pro tento motor.

Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od dr.t »

Nikomu nevyhrožuji, ani jsem to nikdy nedělal, není to můj styl, ani to nemám zapotřebí, a ani nejsem z Ostravy. Pouze jsem konstatoval, že od klávesnice je každý generál. A s lidima, kteří mně opakovaně urážejí, si řeším problém po svém, ale kdo mně nezná a neví o mně nic, neví o čem mluvím. Bohudík se v našem buranově - dle tvého myšlení - těším docela velké účtě, a můžu jenom podotknout, že projev každého z nás vůči okolí je zrcadlem sebeúcty, ale to do vašeho vidlákova ještě nedorazilo... Proto mi je tě tak trochu líto, ale je to tvá hra. Dál už k tomu psát nic nebudu, nestojí mi to za to. A to jsem se jenom ve 2 postech ptal na normální věc...

Odesláno z mého SM-G3815 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od KJirka »

hoši s chutí bych vám to oběma už smazal :wink: A jednou ta doba přijde. A se mnou přijde zákon. Těšte se ! :tongue:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od ricom »

v klidu už skončil a já na něj seru též.. těší se té úctě tak to musím respektovat.. tvl RESPEKT :rofl: :rofl:

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: jaký olej 2.0 TDI

Příspěvek od rakosnicek23 »

Do psí díry proč ještě není KJirka moderátorem fóra. Se svejma 11.000 příspěvky tu je častěji než reklama na Clavin před sportovním přenosem 8)
Však ty ostatní se tu skoro neobjeví na tož aby něco přesouvali, mazali, apod. Pak to tu vypadá tak jak to vypadá :fool:
Všicí sa tu jebú :dog:

Jinak k tématu nej Castrol Edge 5w30 kupováno na jaknaauto.cz, akorát ty k**dy z Auto Vysočina mě tam teď dali nějakýho Hobita,... teda Elfa :D
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“