Klima Passat nejde

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
12jakub51
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 11.07.2011 18:51
Bydliště: orlová

Klima Passat nejde

Příspěvek od 12jakub51 »

Zdravím ,muj passat nechladí ,trubky nejsou studene klima naplněna ,žadna chyba v diagnostice ,na kompresoru je ventil ,jak funguje? je tam popřípadě ještě něco co by mohlo zapřičinit to že nefunguje? minuly rok fungovala jen občas a slabě,když byl motor zahraty na provozni teplotu ,díky za všechny rady v servise na to nepřišli ,možna zkusit když si neporadím k jiným

amd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 09.01.2015 10:24

Re: Klima Passat nejde

Příspěvek od amd »

Vybehany kompresor.zacpany vyparnik atd atd
send via Tapatalk ;)

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Klima Passat nejde

Příspěvek od Nemo »

Popripade uvolnena remenica na klime vtedy sa zoderu zuby co su vnutri

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Floppy
Člen klubu
Příspěvky: 163
Registrován: 31.10.2012 18:19
Bydliště: Plzeň

Re: Klima Passat nejde

Příspěvek od Floppy »

Ahoj, četl jsem vlákno o nefunkční sahaře... při zapnuté klimě jí taky neslyším, ale když jsem se podíval, tak se oba větráky sice pomalinku ale točili. problém je ten, že když je hic jako dneska 30°C tak fouká jen malinko chladnější a pokaždé když jí pustím tak je slyšet z výdechů, jako kdybych nafukoval balonek, nebo se něco tlakovalo... a po chvilce stichne, ale ne uplně. VAG žádná chyba a nějaké hodnoty. Po čem pátrat? Může to být jen málo chladiva?
Přílohy
log klima 19-7.png
VW Passat Variant 3C - Highline, 2.0TDI
VW Touran 1.6FSI

Uživatelský avatar
marek2580
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 16.08.2016 19:36
Bydliště: Zlín

Re: Klima Passat nejde

Příspěvek od marek2580 »

Málo chladiva, dva týdny zpátky jsem ji nechával doplňovat a je to v pořádku. Předtím po zapnutí/vypnutí z výdechů zasyčelo.
VW Passat Variant B7 2.0 TDI 103kW DSG 2012 Boženka

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“