Autoradio a vyvod na 3,5 jack

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Autoradio a vyvod na 3,5 jack

Příspěvek od sateza »

Zdravim, mam vw b5,5 a v nem origo radio. V kufru mam pak CD menic. Jenze ten bere pouze audio CD a na ty se vleze prd.
Koupil jsem si proto z Ciny audio kazetu s vyvodem na 3,5 jack, ale ta kvalita je hrozna. Proto by me zajimalo, zda by slo vytahnout z radia kablik jako vystup nekde u radia, u palubovky, ktery by mel koncovku 3,5 jack a mohl bych na nej napojit mobil. Mam za to, ze by se dalo vytahnout prave ten kablik od CD menice. Sice bych odpojil CD menic, ale to neni problem, kdyz budu mit spoustu hudby v mobilu. A taky nechci bluethoot transmiter, kdyby jej nekdo navrhoval. Diky za rady.
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

David S.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 26.07.2015 09:44

Re: Autoradio a vyvod na 3,5 jack

Příspěvek od David S. »

Jelikož rádio, stejně jako má 2dinová Delta nemá cinche, tak jedině koupit ,,transmitter,, který se píchne místo měniče a na druhé straně za krabičkou je 3,5mm jack. Já to řešim klasickým transmitterem do zásuvky, časem jiným autorádiem 2 dinovým. ( ač nerad kvůli vzhledu atd. )
Další možnost je koupě originál VW RCD200 z novějšího modelu ( je ovšem stále hranaté, takže pásne ok) ( vypadá obdobně, jen už umí přehrávat MP3 z CD), takže jich nasázíš už třeba 90 na CD a to už se dá.

ludowo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 08.10.2012 21:47

Re: Autoradio a vyvod na 3,5 jack

Příspěvek od ludowo »

Měl jsem podobný problém. Vyřešil jsem ho koupí Parrot MK 9200. Vývody pod loketku a navíc mám v aute i Hans Free. V loketce Flashku 16GB a na ní cca 2.500 písniček. Za ty 4 roky co to mám jsem je snad ještě ani nepřehrál. Zatím maximální spokojenost.

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: Autoradio a vyvod na 3,5 jack

Příspěvek od sateza »

To zni dobre. Dival jsem se na ten parot. Akorat trosku vyssi cena. To uz by mozna stalo za nove radio...
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“