1.3 NZ rada prosim

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

1.3 NZ rada prosim

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

Ahojky.mam mk2 1.3Nz a uz mi odesla 2ha ridici jednotka.

Moje otazka zni.co vse potreba,abych to predelal na karbec.

Stacilo by vyhodit skrtici klapku a misto ni dat karbec?
Zapalovani mi funguje jak ma,ale puvodni Rj se spalil tistak,po prepajeni motor ihned chytil a bezel.kdyz jsem koupil jinou jednotku,motor take bezel,ale kdyz jsem po 14dnech prisel k autu a chtel nastartovat,tak motor zase nechytne,ani maly naznak.s puvodni to chytlo,ale po chvilce to same a ted uz vubec nic

Takze bych tam chtel dat karbec a jezdit a ne furt dokola resit jine jednotky.

Elektrika a vse ostatni je v poradku.

Cerpadla tlaci jak maji,ale do valcu kvuli jednotce nejde benzin do valce.

S autem se nejezdilo.prijel jsem k babicce,ze ho nastartuju a jen tocilo,takze i pres to,ze auto jen stalo odesla ridici jednotka coz nechapu

dejvidusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 23.02.2015 09:52

Re: 1.3 NZ rada prosim

Příspěvek od dejvidusic »

Ja osobne bych misto 4bodu nedaval karbec,spotreba ti vyrazne vzroste navic nz byli vynikajici motory co se tyce dynamiky a spotreby vím o cem mluvim mel jsem 1.3 karbec,takze bych spis vyresil problem.
Co se tyce toho predelavani na karbec nejsem nejakej extra znalec dyztak me nekdo opravi.
Takze sehnat karbec i s prirubou mozna i cele sani nz ma asi jine ,hadice na vodu ke karburatoru,zalepit vstriky a vymenit ridici jednotku zapalovani z 1.3 karbec?Co s palivovim cerpadlem? Karbec ma mechanicke...
Treba se nekdo pripoji do diskze :D

M. Hruska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.06.2016 14:07

Re: 1.3 NZ rada prosim

Příspěvek od M. Hruska »

Dobry den!

Mam VW Golf II vyr. 1991 z NZ vstrikovacim motorom pre kazdy valec vo velmi dobrom stave. Sedadla a interrier ako novy. Teraz som bol na STK v Nemecku. Brzdy, presne, karoseria zdrava- pravidelne natierany spodok, Vyfukove plyny dobre.Loziska,capy, vsetko OK. Jedina zavada- na drziaku prednej napravy (nie na karoserii) co drzi kyvne vydlice v rohu vytukal dieru. Drziak sa da objednat novy za ca 112€, a kompletne kyvne vydlice zo silenblokmi a spodnymi capmi riadenia, za 65€. Nakolko mame novy Caddy a uz sme v dochodku, nepotrebujeme drzat 2 auta, preto ho chcem lacno odpredat. Je doteraz registrovany a este prihlaseny na nemecke SPZ.
Ak mate zaujem, zavolajte na 728 521 589 alebo mailujte ruth.hruskova@seznam.cz. Samozrejme ze je treba ho vidiet a vyskusat. Na poziadanie poslem foto. Auto je v Jesenikach u Rymarova v garazi

M. Hruska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.06.2016 14:07

Re: 1.3 NZ rada prosim

Příspěvek od M. Hruska »

Mam VW Golf II vyr. 1991 z NZ vstrikovacim motorom pre kazdy valec vo velmi dobrom stave. Velmi levne odpredam
Tel: 728 521 589 728 808 841 mail: Miloslav.hruska@gmx.de

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“