auto někdy nereáguje na klíč

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

Zdravím mám touarega a k tomu si klíč dělá co chce, klíč mi funguje ale občas prostě absolutně nereáguje s autem, přijdu k autu že chci otevřít auto a nedělá to absolutně nic, klíč mi svítí ale auto nereaguje, tak musím otevřít klíčem, spustí se alarm a rychle musím klíč strčit do zapalování a aspon na první pozici otočit,aby přestalo houkat, pak auto zabouchnu a normálně jde klíčem, druhý den nebo později jdu k autu a normálně s klíčem na dálku otevřu, a pak třeba zas druhý den nic. přítel má také klíč, a jemu se to ani jednou nestalo. ale mě bohužel asi pred měsicem jednou a ted behem tohoto týdne asi 4x. vůbec nevím co s tím mám dělat, poradíte mi prosím někdo?děkuji

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od LUKHA »

KralovaMartina25 píše:Zdravím mám touarega a k tomu si klíč dělá co chce, klíč mi funguje ale občas prostě absolutně nereáguje s autem, přijdu k autu že chci otevřít auto a nedělá to absolutně nic, klíč mi svítí ale auto nereaguje, tak musím otevřít klíčem, spustí se alarm a rychle musím klíč strčit do zapalování a aspon na první pozici otočit,aby přestalo houkat, pak auto zabouchnu a normálně jde klíčem, druhý den nebo později jdu k autu a normálně s klíčem na dálku otevřu, a pak třeba zas druhý den nic. přítel má také klíč, a jemu se to ani jednou nestalo. ale mě bohužel asi pred měsicem jednou a ted behem tohoto týdne asi 4x. vůbec nevím co s tím mám dělat, poradíte mi prosím někdo?děkuji
Tuto zavadu uz jsem x krat potkal... zamek ci spinac kufru nebo kessyna... hod to na diag

Odesláno z mého SM-G850F pomocí Tapatalk
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

a není divné že to dělá jen u jednoho klíče a ten druhý funguje normálně? co vím tak mi nereagují dveře s autem, myslím to tak že když otevru dvere u ridice tak se svetýlko nerozsvítí, ani na palubním pc se mi nerozsvítí to autíčko že jsou dveře otevřené.

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od LUKHA »

KralovaMartina25 píše:a není divné že to dělá jen u jednoho klíče a ten druhý funguje normálně? co vím tak mi nereagují dveře s autem, myslím to tak že když otevru dvere u ridice tak se svetýlko nerozsvítí, ani na palubním pc se mi nerozsvítí to autíčko že jsou dveře otevřené.
Tak v tom pripade uz vis, ktery zamek to dela...

Odesláno z mého SM-G850F pomocí Tapatalk
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od LUKHA »

Odkud jsi?

Odesláno z mého SM-G850F pomocí Tapatalk
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

já jsem z Ústí nad Labem.
no musím to nějak vyřešit protože lést do auta aby mi to pokaždé co se to rozhodne na klíč nereágovat houkalo když otevřu klíčem, tak to se mi moc nelíbí, připadám si jak zloděj :/

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od LUKHA »

KralovaMartina25 píše:já jsem z Ústí nad Labem.
no musím to nějak vyřešit protože lést do auta aby mi to pokaždé co se to rozhodne na klíč nereágovat houkalo když otevřu klíčem, tak to se mi moc nelíbí, připadám si jak zloděj :/
To chapu :-), taky jsem to tak mel...

Odesláno z mého SM-G850F pomocí Tapatalk
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

každopádně je mi divné že to dělá jen jeden klíč ze dvou, a nový klíč je pěkně drahej :/ vůbec z toho nejsem nadšená :/

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od LUKHA »

Jezdi vice s druhym klicem a udělá to take... ze by to bylo v klici se mi nezda, ale nic neni nemozne...

Odesláno z mého SM-G850F pomocí Tapatalk
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

zkusím to, ale každopádně když mi nereáguje můj klíč, tak si odemykam tím druhým a ten jde normálně. tak vážně nevím :( uz sem z toho na palici tak sebou vozím raději oba dva.
Naposledy upravil(a) KralovaMartina25 dne 22.05.2016 19:36, celkem upraveno 1 x.

KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

stále jezdím s tím druhým klíčem a ten pořád jde a když pak zkusím zase ten můj, tak zase ve většině případě nejde.

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od Jurasch »

IMO v klíči


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od LUKHA »

Tak v tom případě zřejmě ano... jen pozor při připadném řešení nového klíče pokud je v autě keyless, má v sobě jiná "střeva"...
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

KralovaMartina25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.04.2016 19:44
Bydliště: Český Bukov 240, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od KralovaMartina25 »

vůbec nevím co to je a na kolik to vyjde? ted jezdím stale na přítelovo klíč, jelikož muj už nechce z 99% fungovat a ani sním už občas nezamknu ale když ho strčím do zapalování, tak to normálně nastartuji prostě jen to odemykání a zamykání je špatný. Už vidím jak to vyjde na 5000,- to radši jezdit nebudu :/
Naposledy upravil(a) KralovaMartina25 dne 22.05.2016 19:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: auto někdy nereáguje na klíč

Příspěvek od Jurasch »

Koupit nový klíč a nechat spárovat ... Nějakou bankovku to ale určitě stát bude


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Touareg“