Černý kouř TDI

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Černý kouř TDI

Příspěvek od Dabler Mike »

Zdarec chlapi.Mám takovej dotaz,vím že by mi pár z Vás za to rozbilo hubu ale mam Pašíka B5,5 1.9 TDI 96kW r.v.2004 a udělal jsem z něj takovou malinko natuněnou parádu.
Jediné co mi už dlouho chybí je to že když dám nohu na podlahu tak mě to zarazí jako střela ale z výfuku nic :/ vím že je to dobře ale jezdím často na tuning srazy a tam vždy začnu závidět těm co jim to TDIčko hulí , mám hodně zachovalej motor poctivých km najeto 251 tis a chtěl bych moc poradit co bych měl udělat aby mi TDIicko hulilo jen trochu , prostě néé žádný extrem ale aby to skutečně bylo vidět a také abych motoru nijak neuškodil , je to muj mazel a budu se o něj starat co nejdele to pujde.

Nachipovane to nemam , mam to total v základu.Poraďte prosím aby to trochu hulilo a aby se tím neníčil motor .


Díky chlapi :good:
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od skacel99 »

Poradím Bohnice,tam ti třeba pomůžou :laugh: Tohle tu myslím ještě nebylo :good: Mám pocit,že doba založení tématu ledaco vysvětluje. :laugh:

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od CentriFUGA »

No, tak to bude asi nejlepší ... člověk kouká, aby mu to náhodou nekouřilo a někdo to chce aby to bylo schválně ... Dělá se to podle mě tak, že se pouští větší množství nafty při výfuku, takže jde vlastně nafta do výfukových ventilů a uplně neshoří a tím pádem čoudí :-)

Uživatelský avatar
Pipa95
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 18.08.2012 22:35
Bydliště: Morava

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od Pipa95 »

Kat off, egr off, maf off a bude to hulit jak prokoply kamna. :D ale nevim jakej to ma vyznam u serie 96kw teda
EX: GIV TDI Highline S764, 149ps, 315nm by TDIFUN ...
NOW: BMW E92 335i MT, M4 370mm brakes, KW V3 suspension, VRSF inlets, Wagner downpipes + IC ... 400+hp club

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od skacel99 »

Budeš vypadat hustě,ne :wink: A děcka si o tobě budou myslet,jakej jseš frajer.Něco podobnýho už bylo napsáno v prvním příspěvku.
Že to nejede je už jedno :laugh: Celkem by mě zajímalo to zaražení do sedačky od 96 kw v Passatu :rofl: To je tak mimimum pro tohle auto,aby to tak nějak normálně jelo. Měli jsme to doma v 74 kw a byla to tragédie.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od CentriFUGA »

No já bych chtěl vidět fotku toho auta jako celku ... bylo by to možné ? ... a s tou střelou a zaražením do sedašky to bych chtěl vidět - jak píše kolega nademnou - je to tak akorát pro tohle auto, aby to jelo, bezpečně se předjel atd ... u superbu mám 103kW a přemýšlím o chipu ...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od skacel99 »

Myslím,že fotky se po této diskusi nedočkáme.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od majrek001 »

skacel99: ta 96kW trochu zatáhne, ale zarvání trochu do sedaček až po chipu :blush:
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od skacel99 »

Přirovnal bych to k 81 kw v GIV. Prostě to normálně jede. Není to ani líný,ani extra svižný

Uživatelský avatar
Pipa95
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 18.08.2012 22:35
Bydliště: Morava

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od Pipa95 »

Me nezatahne do sedacek ani 66kw upravena na 110kw. Spis mam pocit, ze bych mel obcas jit tlacit. :D ale je pravda, ze PeDecko lip tahne "odspoda" :D velice oblibeny vyraz, hlavne kdyz to ma spodek pyco, ale ze te to jen zatahne a pak od 2 tisic nahoru mrtvola, tak to uz je vedlejsi...

Jinak ja vzdycky ty co na tech srazech ty co se ukazujou, ze jim to vic huli nejradsi nakopal doprdele, minule to ko*ot trikrat proslapl a vsichni meli nalestenym laku tunu sazi... Hlavne pak nejlepsi, kdyz pak vylezl a borec se ho ptal co v tom ma a on, ze serii 66kw obtok a jen vahu off. Takovy mam nejradsi fakt. To ze to na treba zahuli a zastrili na sprintech Cupre 4 co ma 300 koni, jo to uz je jina kava.
EX: GIV TDI Highline S764, 149ps, 315nm by TDIFUN ...
NOW: BMW E92 335i MT, M4 370mm brakes, KW V3 suspension, VRSF inlets, Wagner downpipes + IC ... 400+hp club

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od Dabler Mike »

skacel99 opravdu nejsem zvědavej na blbý kecy :good: chtěl jsem se jen zeptat tak se do mě laskavě neser , Pašíka mám už půl roku a to jezdím skoro každej den non stop , prostě doma i jinde se nudím tak jezdím ;) ani moc nepapá takže už s ním mám dost nalítáno a mohu si dovolit říct jak jede a jelikož mam hodně zachovalej motor a 5 hvězdičkovou péči tak jede opravdu slušně . Každej šroubeček přeplácam vazelínou aby to nerezlo a neníčilo se + pravidělně navštěvuji mycí boxy a kupuji všelijaké leštěnky a drahé vosky . Prostě brouček kterého bych nedal :) a to s tím čaděním chci tak aby jen pokouřil a nesralo to ostatní řidiče zamnou , o frajeřinu skutečně nejde jak píše skacel99 , jen prostě miluju kouřivost TDI , prostě černý kouř a nafta , miluju to prostě.

Jinak přemýšlím že zaslepím egr , akorád teda kamarád servisak z Mercedes Benz specializace kamiony mi poradil abych to v žádném případě nezaslepoval :/ důvod neřekl , ale já si myslím že zaslepením motor chytne druhý dech a nebude se tolik zasírat .

Díky chlapi :good:
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od oneb1t »

nacpi tricko do sani a budes hulit jak lokomotiva :D
to jsou fakt debilni dotazy...
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od Dabler Mike »

Žádal jsem o normální odpovědi a ne že se do mě začnete sr*t.Jinak jako lokomotiva skutečně nechci hulit , jen při sešlápnutí plynu na zem bych rád za sebou viděl malej oblak čer.kouře jak to je typicke u TDI , prostě to mám rád a co ma být.
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od CentriFUGA »

Jak můžeš dostat normální odpověď na otázku pubertálního dítěte ? :-D
Spíš bejt tebou tak si Zajdu někam, kde to seberou papíry...protože auto, které táhne díky tomu, že mu mažeš šroubky vazelinou, tak asi jinam než někam do blázince nespatříš....:-D

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od Dabler Mike »

Prosím Vás klid, to že mažu šrouby vazelinou je z důvodu že se o auto starám a opravdu nemažu pouze šrouby vazelínou , jakmile je hezky tak místo abych dřepěl doma na zadku a koukal na televizi tak si radši vezmu nářadí a jdu rozmontovat egr aby byl čistý , třeba tedka nedávno jsem čistil starter i přesto že startuje pořád suprově :) potom víc pamatuji co kde bylo a jak se to dělalo takže po druhý je to už rychlovka a mám radost že jsem udělal něco užitečného :good:
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“