Kmitání ručičky tachometru - Passat Variant B7

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Gimi11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.02.2016 15:03

Kmitání ručičky tachometru - Passat Variant B7

Příspěvek od Gimi11 »

Zdravím Vás. Na passatu r.v. 5/2012 mi začala kmitat ručička tachometru při plynulé jízdě. Někdy začne kmitat při 40 km/h, někdy v 60tce, někdy v 80tce, ... atd. Kmitá i když jedu na tempomat. Diagnostika byla úplně čistá. Prosím o radu, nevíte čím by to mohlo být? Děkuji

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kmitání ručičky tachometru - Passat Variant B7

Příspěvek od Master »

Jestli se to jen mirne pohupuje, je to asi vlastnost, videl jsem to na spouste aut (i Superby) vcetne meho, takze asi neresit :)

Uživatelský avatar
petbor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 01.04.2015 08:40
Bydliště: Michalovce - Slovensko

Re: Kmitání ručičky tachometru - Passat Variant B7

Příspěvek od petbor1 »

Mne to robilo tiez, ale viac viditelne to bolo na rucke otackomeru. Po vynene zapalovacich modulov to prestalo :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
VW Passat Variant 2006 3C/Highline/3.2V6 DSG/4M
VW Golf IV 2003, Highline/1.6SR/AT

Obrázek

andrejkovo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.02.2016 09:55

Re: Kmitání ručičky tachometru - Passat Variant B7

Příspěvek od andrejkovo »

mne to robilo tiež , pri 50km/h na tempomate mi to lietalo od 45 do 55 , a od 160km/h to robilo stále, po spravení dalších 4000km to uplne prestalo

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“