problém se zámkem u spolujezdce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
tomgolf45
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.05.2015 16:44

problém se zámkem u spolujezdce

Příspěvek od tomgolf45 »

Zdar chlapi, dovedl by mi nekdo poradit s nasledujicim problemem.
Mel jsem rozbity mikrospinac ve dverich u spolujezdce- ten sem vymenil a cely mechanismus namontoval zpatky do auta. Zpocatku to bylo vse v poradku odemykal jsem ale od ridice- zamknul jsem a vse se zamklo, odemnkul jsem a vse se odemklo.. pak sem ale vyzkousel zamknout a odemknout od spolujezdcovych dverich a vsechny dvere az na spolujezdcovi se odemknuly a neda se s tim nic delat. vypada to jako by to bylo porad zamceny. taham venku za lanko, uvnitr za lanko a beze zmeny. pote se mi zamek podaril vyndat a otevrel a pokud ho dam zas do auta, tak porad to same a same. od ridice vse funguje jak ma a pokud zamknu od spolujezdce zamkne se to jen jednou a naporad.. Fakt uz nevim cim by to mohlo byt. Díky za napady :)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: problém se zámkem u spolujezdce

Příspěvek od majrek001 »

zámek studený spoje nejspíš.. když jsi měnil mikrospínač propájel jsi desku plošných spojů?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

tomgolf45
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.05.2015 16:44

Re: problém se zámkem u spolujezdce

Příspěvek od tomgolf45 »

Ahoj, taky me to napadlo, bohuzel to sem neudelal. Jeste bych se zeptal, myslis ze pokud odejde elektrika v zamku, tak se proste neda otevrit mechanicky zevnitr? jako by to bylo porad zamceny.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: problém se zámkem u spolujezdce

Příspěvek od Goauld »

Pokud se zamče na safe, tak nejde otevřít ani zevnitř ani z venku. Pokud ale od spolujezdce otevíráš klíčem, tak odemkneš i mechanicky, když trochu víc otočíš, ne jenom tak, že sepne mikrospínač, ale mechanicky otočit klíčem až do kraje co to de.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“