Rozmer kol ve velkem TP

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

Zdravim muze mi nekdo odpovedet jak je to s rozmery povolenych disku na passat b6? jsou ve velkem TP automaticky uvedeny vsechny rozmery ktere jsou povolene? pujdu prihlasit auto z dovozu a v nemeckem tp je uveden jen rozmer 205 55 16 ale na aute mam 17tky s 235 45 17 tak ted nevim zda udaje z nem.tp jen opisou na cesky a budu muset ostatni rozmery dopisovat?
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od GOLFÁK »

Nekdy tam neni vse napsany. Tak nez pujdes na urad, tak napis do VW at ti poslou jaky vsechny rozmery tam muzes mit.

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od Atila »

Takhle neuděláš ani dovozovou technickou.Budeš muset dát na auto to co máš zapsaný v německým TP,t.j. 205 55 16.
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od crossic »

VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

Takže jestli sem to dobře pochopil:

1)vytisknu typový list, vyplním požadovaný rozměr disku a pneu který chci do TP zapsat
2)nechám typový list orazit u dovozce/prodejce což je VW páč kola mám originál VW
3)na STK mi technik zkontroluje zda toto sedí s osvědčením TUV a potvrdí mi to
4)na úřad přinesu vyplněný typový list + osvědčení TUV+jeho překlad

A nebo podle varianty C v odkazu:

v odkazu sem našel TUV schválení rozměru přímo na moje auto i překlad tohoto schválení, když stím zajdu na STK tak mi vystaví protokol o shodě s uvedeným TUV schválením a stím už mi to na úřadě zapíšou bez problému?
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od Nwkt »

Nic ti neorazí. Napiš dotaz na kola s VINem do Porsche. http://porsche.co.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; Pokud to projde, pošlou ti dopis že na tvoje VIN schvalujou určitej rozměr disků s určitýma gumama. S tím papírem pudeš na dopravku a za 50,- to necháš zapsat.

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od GOLFÁK »

Udělej to tak jak píše nwkt nebo já, jinou možnost nemáš.

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

tak sem zkusil napsat na VW. Jinak četl sem různé diskuze a jediný co mě napadá je blijící smailík! Proč bych měl já jako spotřebitel, laik si dokládat nějaký údaj co tam může za disk být nebo nemůže? Mám originální kola na VW Passat i s předepsanými pneu a nemůžu na nich jezdit! proč to nefunguje tak, že prostě přijedu na STK, kde má technik pro konkretní vůz tabulky co na něm být může a nemůže, zkontroluje mi to a dá papír s kterým půjdu na úřad? to dopsat? Když mi to nepošlou jakože tomu moc nevěřím, tak ty kola můžu hodit do p.dele, páč knim typový list neseženu a nikdo mi je tam ofiko nedopíše!
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od hkr »

Rozčiluješ se hezky, ale trochu zbytečně. Je to tak, jak to je. A že to není jinak, to se ptáš na špatném místě.

Příště si tyhle informace dohledej před vlastním pořízením kol, je to trochu lepší postup.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ricom »

ty mi chceš říct že nemáš napsaný ve velké TP kola 17" rozměru 235/45 ?? to by jsi byl asi první s passatem..
jinak se mi zdá že plašíš vcelku zbytečně protože ve velké německém TP jsou doopravdy zapsány jen 16" kola rozměrů co jsi psal.
mám to stejně tak..
ono totiž je to tak, že tohle dělá technik při dovozové technické a ten vypisuje protokol kde čerpá data jak z velkého TP německého (přílohy) tak lecos i hledá v systému.
A zbytek doplňuje ten kdo děláš čistopis..
17 a 18 palců jsou rozměry které jsou dopsány ve spodní části CZ velké TP a jsou to tzv. Další informace.
tudíž to pak bude vypadat takto..

takže osobně si myslím že ti tady hoši trochu říkají nesmysly. bylo by lepší se případně zeptat někoho kdo má trochu více zkušeností s dovozy.. :drinks: :drinks:
tp.png





ED_13 píše:tak sem zkusil napsat na VW.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od denis.82 »

Jj, presne jak pise Ricom. A pokud mas k tomu autu i COC list (ktery v DE vetsinou davaji), tak ty rozmery najdes v nem.
Na STK muzes klidne jet!
RS6 Performance 445kw

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

ricom píše:ty mi chceš říct že nemáš napsaný ve velké TP kola 17" rozměru 235/45 ?? to by jsi byl asi první s passatem..
jinak se mi zdá že plašíš vcelku zbytečně protože ve velké německém TP jsou doopravdy zapsány jen 16" kola rozměrů co jsi psal.
mám to stejně tak..
ono totiž je to tak, že tohle dělá technik při dovozové technické a ten vypisuje protokol kde čerpá data jak z velkého TP německého (přílohy) tak lecos i hledá v systému.
A zbytek doplňuje ten kdo děláš čistopis..
17 a 18 palců jsou rozměry které jsou dopsány ve spodní části CZ velké TP a jsou to tzv. Další informace.
tudíž to pak bude vypadat takto..

takže osobně si myslím že ti tady hoši trochu říkají nesmysly. bylo by lepší se případně zeptat někoho kdo má trochu více zkušeností s dovozy.. :drinks: :drinks:
tp.png

Tak doufám, že máš pravdu a ty kola (všechny alternativní rozměry pro typ auta) tam budou nakonec dopsány. Jinak opravdu mám napsány v německém TP jen rozměr 205/55/16 tudíž sem myslel, že na STK opíšou pouze tento záznam a ty 17tky tam budu muset pak nějak dopsat.





ED_13 píše:tak sem zkusil napsat na VW.
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

ED_13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.03.2011 07:25
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ED_13 »

denis.82 píše:Jj, presne jak pise Ricom. A pokud mas k tomu autu i COC list (ktery v DE vetsinou davaji), tak ty rozmery najdes v nem.
Na STK muzes klidne jet!

COC list je co? Dostal sem jen velký a malý TP s odhláškou na moje jméno, převozní značku+ pojištění. Víc nemám:-)
VW Passat 3C 2.0 TDI CR 125kw DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ricom »

no kolegovi bych osobně doporučil aby tam spíš někoho poslal, stejně tak na úřady..
ani já osobně to nedělám a radši to svěřím lidem, kteří naprosto přesně vědí co dělají a taky nemíním nikde stát a čekat..

no COC list by měl být součástí všech dokladů co dostaneš, ale u některých aut ho nedávají. .o to horší to pak může být na dovozové STK..
COC list je v podstatě takový typový list celého vozu..

a jsme zase u toho že prostě každý dělá to co umí. :drinks: :drinks:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozmer kol ve velkem TP

Příspěvek od ricom »

když nebudeš mít COC list tak trochu nasereš technika co bude dělat dovozovku protože bude muset všechny údaje o tvém autě najít v systému.. velmi to mají rádi.
tudíž jestli nemáš jeĎ tam kde je osobně znáš nebo to dej někomu kdo tam někoho má.. to je moje rada.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“