Kódování Praha a okolí

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Kódování Praha a okolí

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

Ahoj, neumíte náhodou někdo v Praze zapojit a nakódovat skyline kroužky v zadních světlech a popřípadě ještě něco jiného nakódovat ohledně svícení??? Praha a okolí, jinak díky za každou radu :good:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od ricom »

skyline kroužky ti hlavně někdo musí udělat to není jen o kodování.. a dělá to v Praze uživatel ERGO..
Tomáš Neubauer píše:Ahoj, neumíte náhodou někdo v Praze zapojit a nakódovat skyline kroužky v zadních světlech a popřípadě ještě něco jiného nakódovat ohledně svícení??? Praha a okolí, jinak díky za každou radu :good:

Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

ricom píše:skyline kroužky ti hlavně někdo musí udělat to není jen o kodování.. a dělá to v Praze uživatel ERGO..
Tomáš Neubauer píše:Ahoj, neumíte náhodou někdo v Praze zapojit a nakódovat skyline kroužky v zadních světlech a popřípadě ještě něco jiného nakódovat ohledně svícení??? Praha a okolí, jinak díky za každou radu :good:
Skyline světla s kroužkama mám svoje, koupil jsem je od známého, mám takovej pocit že mu to tenkrát dělal ERGO

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od ricom »

tož se tomu asi bránit nebude ti s tím pomoci.

Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

ricom píše:tož se tomu asi bránit nebude ti s tím pomoci.
Popravdě já na Erga úplně zapomněl, měl jsem zato že to někdo dělá v Brně a tak jsem byl mimo :?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od ricom »

na tohle bude on asi nejlepší.

jinak v Prahééé je ještě šikula další Jirka. a kousek za Radotínem náš guru přidej výkon Motorpower :drinks:

Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

ricom píše:na tohle bude on asi nejlepší.

jinak v Prahééé je ještě šikula další Jirka. a kousek za Radotínem náš guru přidej výkon Motorpower :drinks:
Jj díky, už jsem napsal Ergovi, jinak Motorpower znám, chipoval mi auto :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kódování Praha a okolí

Příspěvek od ricom »

jojo to je PéŤa fofrník náš :good: :good:
Tomáš Neubauer píše:Jj díky, už jsem napsal Ergovi, jinak Motorpower znám, chipoval mi auto :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“