Servis Nyní+ ukazatel rychlosti v mílích

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomášek pasat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 07.03.2010 13:18

Servis Nyní+ ukazatel rychlosti v mílích

Příspěvek od tomášek pasat »

Prosím o radu ,dě nějak vymazat servis,bez diagnostiky?? Pomocí tlačítek na přístrojovce?? Skoušel jsem to,ale jediného čeho sem docílil je ,ŽE SE MI KDYŽ JEDU UKAZUJE MÍSTO CELKOVÉHO STAVU KM RYCHLOST V MÍLÍCH.Přesně tam naskočí mph a naskakují číslice jak zrychluji..Poradí mi někdo jak to vrátit a co stím servisem??Děkuji za každou radu PASSAT COMBI 2.0. TDI 2006

Uživatelský avatar
Milun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.09.2011 18:10
Bydliště: Šošůvka
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Nyní+ ukazatel rychlosti v mílích

Příspěvek od Milun »

vse to jde pres tlacitka na palubovce.Taky jsem to resil asi pred 3 tydny.Nusis mit zaplej klic v zapalovani a pres tlacitka ti to pujde

easyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 09.03.2015 15:04
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Servis Nyní+ ukazatel rychlosti v mílích

Příspěvek od easyk »

ahoj a jaký je přesný postup prosím

Šeba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 22.04.2014 19:05

Re: Servis Nyní+ ukazatel rychlosti v mílích

Příspěvek od Šeba »

https://www.youtube.com/watch?v=ZQrSiJVo6E0" onclick="window.open(this.href);return false;
BMPčko 400k km

www.battery-import.cz / www.battery.cz / http://www.battery-import.sk

Kdyby přístroje, které lidé během doby vynalezli, ještě taky fungovaly - to by byl příjemný život!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“