centralni jednotka

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: centralni jednotka

Příspěvek od gars7 »

jo promin jasne,že je zelený ale nevim jak vypadá ten drát od zamykání.

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: centralni jednotka

Příspěvek od denton »

Goauld píše:cobra bude má někde schovany relé, ktery odpojuje pal. čerpadlo, to se dá najít a vyřadit, ale s tou lampičkou teda fakt nevím co tam máš za zmatek, to bych musel vidět, rozdělat si to a proměřit. Víc už asi takhle poradit nedokážu.
No a nebo me napadlo nemůže tam byt jenom někde studeny spoj bud v te cobre nebo v komfortce? Ze by to mohlo delat neplechu??

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: centralni jednotka

Příspěvek od Goauld »

gars7 píše:jo promin jasne,že je zelený ale nevim jak vypadá ten drát od zamykání.
A kde máš teda napojeny dráty od té dálky, když ti to zamyká a odemyká proboha. :roll:
denton píše:No a nebo me napadlo nemůže tam byt jenom někde studeny spoj bud v te cobre nebo v komfortce? Ze by to mohlo delat neplechu??
V komfortce by teoreticky mohl, ale to by spíš dělalo to, že osvětlení vypadává, nebo se zapíná sporadicky, ale ne že funguje obráceně spínač na světýlku, což je samo o sobě dost divny. Může být taky špatná spínačka, ale to by zas mělo aji jiny projevy. No prostě nevím co víc takhle na dálku radit, nejlíp zajet za dobrým autoelektrikářem, kterej si s tím poradí až to uvidí a proměří.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: centralni jednotka

Příspěvek od denton »

jeste takový hloupý dotaz jde vidět central na diagnostice pokud tam je dodelany a neni original?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: centralni jednotka

Příspěvek od Goauld »

Pokud je tam dodělanej a správně zapojenej originální centrál tak ano, pokud je tam nějaká takováhle hrůza, tak samozřejmě ne.
Obrázek
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: centralni jednotka

Příspěvek od denton »

aha no tak ja to tam nedaval ale ta jednotka vypada stejne :-D jako uvazoval jsem ze tak dam original ale to stoji balik :-D
koukal jsem ze bych si koupil neco takoveho https://www.levnealarmy.cz/eshop/komfor ... id_block=1" onclick="window.open(this.href);return false;
co na to rikas blbe nebo dostacujici jasne neni to asi uplne TOP ale neni to nejhorsi ne?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: centralni jednotka

Příspěvek od Goauld »

Je to zrovna nejhorší co sis mohl vybrat :lol: Když už tak tenhle https://www.levnealarmy.cz/eshop/komfor ... 1-oem.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mimochodem centrál a dálkovy ovládání sou dvě ruzny věci. Ty ses ptal, jestli de načíst na diagnostice centrál pokud není originál, tak sem ti odpověděl tak jak ses ptal, ale tys to evidentně nepochopil a bavíš se o dálkovym ovládání a ne centrálu. Centrál má na starosti komfortní jednotka, takže pokud máš originální, tak všechny chyby a informace o zámcích sou tam. Pokud to origo není a je to ta strašná věc na obrázku, tak to načteš akorát kladivem, když to budeš vysekávat ven :laugh:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: centralni jednotka

Příspěvek od denton »

:-D no tak ted jsi me dostal to jsem v pasti ja tam ted mam cobru a mam k tomu dálkové ovládání a klic mam originál zvlášť a ta cobra je napojena na komfortku tak ted nevim jestli mam central nebo dálkové ovládání......ale co me na tom sere je ze se mi zapíná alarm a nevim proc akorát mi to vybiji baterku :-(

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: centralni jednotka

Příspěvek od Goauld »

Cobra je alarm a zároveň ovládá originální centrál. Už vím že centrál máš origo z jinyho tématu, kde řešíš nesmysly s kufrem :wink:
Alarm se ti zapíná buď proto, že máš někde vadnej mikrospínač v zámku, kterej si dělá co chce, nebo proto, že cobra je pokažená sviňa.
Takže otázka je, jestli chceš alarm, nebo jenom dálkovy ovládání.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

denton
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 23.01.2015 19:25
Bydliště: ostrava

Re: centralni jednotka

Příspěvek od denton »

no ten mikrospinac je asi vadny u spolujezdce protoze kdyz tam dam zarovku ktera se rozina pri otevreni dveri tak sviti aji pri zavrenych dverich :-) a dekuji jsem rad ze si me informoval ze mam original central to je hezka informace takze staci koupit jenom nejakou ridici jednotku s ovladacem a bude to fungovat jo a jinak myslim ze alarm asi nepotrebuju chci si delat tajny vypinac ale zatim hledam na co ho zapojit a kam ho schovat :-)

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: centralni jednotka

Příspěvek od gars7 »

zdar, ten zelený drát na dojezd oken jsem napojil fachčí jak má,ale jak jsem ho protahoval tak jsem dostal kopačku(nevim neco se zkratlo).při zamykání kličem mi nejde SAFE LOCK.má někde svoji pojistku?
Naposledy upravil(a) gars7 dne 21.05.2016 21:12, celkem upraveno 1 x.

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: centralni jednotka

Příspěvek od gars7 »

respektive nejde dioda-SAFE normálně dvakrát cvakne.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: centralni jednotka

Příspěvek od Goauld »

Jak ti mohlo něco zkratovat, když při protahování se nedá narazit na nic živyho to teda nechápu. Když zamkneš dálkou, tak dioda bliká ? Když se zamkneš v autě klíčem, nejdou pak všechny dveře zevnitř otevřít klikou ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: centralni jednotka

Příspěvek od gars7 »

asi se zkratl nějaky drát viz. obrázky co jsem tu dával.dnes od rána jsem byl na garážy,a zkoušel jsem všechno.dálkou dioda neblyká ani klíčkem a zevnitřku to si nejsem jisty ,ale asi nejdou otevřit.jistě nejdou dveře od řidiče.jenom skoro 2 hodky jsem šteloval lanko u kliky řidiče.no a potom najednou jak si stim hraju (zamykám,odemykám...)tak při zamknuti dálkou se dveře zamkly kromě řidičovych ty se odemkly no a naopak.tak jsem zas naučil ty ovladače a dobrý.mezitim všim jsem musel prohodit vložky ta u řidiče se začla protáčet.ještě mi dělalo to,že když jsem chtěl nastartovat tak se centrál zamkl.dálka mi jde tak že zamknuto nic neblikne odemknuto 2krát blikne.zitra se zkusim zamknout v autě, co to uděla.

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: centralni jednotka

Příspěvek od gars7 »

takže sem to dneska odskoušel a když se zavřu v autě(kličem na panelu),dioda nebliká a otevřu všechny dveře.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“