Uvolněná sedačka řidiče?

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Dave82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 17.09.2008 11:54

Uvolněná sedačka řidiče?

Příspěvek od Dave82 »

Ahoj pánové,
měl bych dotaz a snad se mi podaří ho dobře popsat. Nemáte někdo problém např. při dobrzďování a zatočení (např. při odbočení, parkování) že jakoby cukne v sedačce řidiče? Mám sedačky s elektronickým nastavením, včetně paměti a tohle se mi stává. Přijde mi to jakoby tam bylo něco uvolněného. Ležel jsem u toho teď snad hodinu a zkoušel přijít na to čím by to mohlo být, ale neúspěšně. Dělá to i když vezmu za bok sedačky (na sedáku) a zatřesu s ní (jakoby tam někde byla malinkatá vůle, ale netuším kde a co s tím). vždycky mě to při jízdě rozhodí. Dneska jsem zkoušel i při pomalé jízdě jezdit ze strany na stranu (trošku prudčeji) a taky to dělalo. Myslím že by to tak být nemělo. Minimální vůle ano, ale abych to takhle pociťoval? S autem jsem maximálně spokojený, neskutečné pohodlné a o jízdních vlastnostech ani nemluvím, ale tohle mě nějak nedá neřešit. Taky to nebyl zrovna nejlevnější vůz na trhu :-) Je sice záruka, ale pokud se s tím v servise ještě nesetkali tak si asi nebudou vědět rady .... Snad je to pochopitelně napsáné

Moc děkuji za vaše názory

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Uvolněná sedačka řidiče?

Příspěvek od DodoGT »

Mam rovnake sedacky a nic z toho sa v nedeje tak ze hned by som to dal do servisu na kontrolu a dotiahnut nieco co je tam bud povolene alebo nedobre zapadnute je to vada od vyrobi tak ze urcite to chod dat do servisu... tam nesmie byt ziadna vola ani minamlna
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Misus46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.03.2023 10:02

Re: Uvolněná sedačka řidiče?

Příspěvek od Misus46 »

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat, zda se povedlo nějak vyřešit. Mám totožný problém s řidičovou sedačkou, resp. ten pohyb doleva/doprava jde cítit pouze v sedáku, ne v opěradle. Passat 2.0TDi 140kW Highline 2017 143.000km

Díky za info

EricDaze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.09.2019 22:02

Re: Uvolněná sedačka řidiče?

Příspěvek od EricDaze »

Tiez mam ten isty problem, pri pohynani, alebo dobrzdovani sedacka mierne cukne, nie je pevna. Mam tiez elektricke sedacky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“