zadní lampy ...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

zadní lampy ...

Příspěvek od šianzek »

Zdar chlapci mám dotaz má někdo na b7 zadní lampy jemně zatemněné ? něco jak to měli b6 ? nejsem si jist zdra to měli r-line nebo R36 ? .. díky moc .. a ještě jedna otázka mám v b7 samozatmavovací zrcátka levé a zpětné ale pravé ne a jezdím hodně v noci a dosti mě to s**e dá se to nějak jednoduše vyměnit? díky
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od denis.82 »

V B7 jsem prave samostmivaci zrcatko jeste nevidel, myslim ze se asi ani nevyrabi. A orig. zatonovane zadni lampy taky ne.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od Nwkt »

Možná zkusit z anglána

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od Prochy01 »

denis.82 píše:V B7 jsem prave samostmivaci zrcatko jeste nevidel, myslim ze se asi ani nevyrabi. A orig. zatonovane zadni lampy taky ne.
To je stejne jako u B6, tam taky nikdy z výroby nebylo - reseni jak pise kolega nize - sehnat z ang a dotahnout kabelaz
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od šianzek »

bylo mi to divné že je jednom levé ... ale díky chlapy aspon jsem chytřejší :D
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od jarmil7 »

Tiež som po tom pátral ale našiel som len 13pinove a to samostmievacie nieje.
http://www.angeleyes.sk/zadne-led-svetl ... 2010-2014/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuningshop.cz/svetla-zarovky ... urova-led/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od napster »

Nevim sice jak je to u 3C,ale superb II od roku 2008 ma obe zrcatka samozarmavovaci za příplatek. Bohuzel jsem liznul znacku a zrcatko se rozlomilo a 8000kc za kus skla davat nehodlam :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: zadní lapmy ...

Příspěvek od šianzek »

objednal jsem nějakou světlou folii na ty zadní lampy tak zkusím a uvidím jelikož to nechci mít nějak moc černé ..
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

alxx1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 07.10.2013 00:13
Bydliště: SK - BA

Re: zadní lampy ...

Příspěvek od alxx1 »

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=99&t=48527" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat Variant 2.0 FSI, B6, 4M, M6, BVX, 2006
Passat Variant 2.0 TDI, B8, 4M, A6, DFC, 2015

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: zadní lampy ...

Příspěvek od šianzek »

jen pro info folie došli na světla po nalepení jsem je okamžitě dal dolu není to ono ..
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“