alarm META kontra zamykání a nezhasnutelná jedna strana blinkrů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Andrej1407
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.05.2016 20:28

alarm META kontra zamykání a nezhasnutelná jedna strana blinkrů

Příspěvek od Andrej1407 »

:evil: ahoj ,mám problém že když zamknu auto tak se někdy stane že se zamknou dveře a zůstane svítit jedna strana blinkrů (levá) ... když se tak stane nezavřou se mi automaticky okna, když odpojim alarm pojistku a čudlik na varovná světla(vněmž je relé) a zakončím to tím že odpojim a zapojim baterku tak se ta strana blinkrů po zapojení baterky zase rozsvítí .. když auto odemknu blinkry dál svítí když dal pravý blinkry tak začnu blikat pravý blinkry ale levý pořád dál svítí ,když dám levý blinkr tak v tom jenom dvakrát zacvaká aniž by světlo pozhaslo ,když zapnu varovky tak obě dvě strany svítí aniž by zhasly nebo blikly .... jsem z toho neštastný... nemůžu jezdit takhle po čr... lidi na mě čumí jak na blba.. :roll:
jinak při zamknutí slyším ješně nějaký cvakání pod řadičkou ... jenom nevím jestli je to relátko ,nebo teba nějaký repráček .. cvaká to stejným rytmusem jako když zablikaj blinkry při odemčení nebo zamčení... jenom se mi nechce rozebírat pronic zanic půlku interiéru....
-pak mě ještě napadlo jestli to nemůže být: špatná baterka v ovladači ,baterka v autě ,páčka na blinkry ,zkrat,špatná kostra....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“