prosim poradte mi s klimou.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od xcidx »

Ahoj chlapi potrebuji nutne poradit.mam passata 3c rok 2006 a kdyz zapnu klimu tak mi nefouka vetrak do interieru a ani nefunguje pridani vetraku.Dnes jsme klimu naplnily tak jsme si stim chvily hraly a zjistily jsme zvlastni vec kdyz zapnem tlacitko econ tak pridani vetraku funguje a klima funguje tak jak ma kdyz tlacitko econ vypnem tak po chvily zase vetrak nereaguje a ani nefouka jako kdyz se zavre nejaka klapka.Prosim poradte uz nevime co stim a co mame vymenit.Vag nic nehlasi.Dekuji

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od xcidx »

Chlapi to fakt nikdo nemate zadnou radu?My si stim nevime rady.Ten pan co dela klimatizace se stim prej nikdy nesetkal a ani druhej servis nevi co stim.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od Jirka. »

Udělej základní nastavení a v měřených hodnotách zkoukni jak se hýbou klapky.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od Ergo »

Neměnil jsi panel klimatroniku? Nemáš tam náhodou panel, který umí webasto i výhřev okna?

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od xcidx »

Ergo píše:Neměnil jsi panel klimatroniku? Nemáš tam náhodou panel, který umí webasto i výhřev okna?
Nene nic jsme nemenily.

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od xcidx »

Jirka. píše:Udělej základní nastavení a v měřených hodnotách zkoukni jak se hýbou klapky.
Jirko diky za radu po dlouhe dobe jsme zjistily ze se nehybe servomotorek myslim ze to byl V113.Tak jsem ho koupil a vymenil a zatim to chodi.Jen mi je divny ze to vag neukazal.Jeste jednou diky

boas4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 13.07.2009 10:15

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od boas4 »

Přidám se k tématu dělal jsem diagnostiku protože mi netopila levá strana auta a mám problém s těmito motorky V70,V158,V159 nemáte náhodou někdo plánek nebo foto kde se v passatu nachází, V159 asi vím již jsem měnil na touranu ale ten V70 nevím

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od xcidx »

Koukni sem http://forum.skodahome.cz/topic/92003-klimatizace-o-ii/" onclick="window.open(this.href);return false; asi v pulce jsou dva obrazky topeni a podnima je navod v pdf kde jaky moturek lezi atd. hodil bych tito sem ale nejde mito vlozit.

boas4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 13.07.2009 10:15

Re: prosim poradte mi s klimou.

Příspěvek od boas4 »

xcidx píše:Koukni sem http://forum.skodahome.cz/topic/92003-klimatizace-o-ii/" onclick="window.open(this.href);return false; asi v pulce jsou dva obrazky topeni a podnima je navod v pdf kde jaky moturek lezi atd. hodil bych tito sem ale nejde mito vlozit.
Super díky :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“