Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
sprlli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.02.2011 16:21

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od sprlli »

ricom píše:
sprlli píše:Přátelé. Rád Vám Vaše pojistky přepočítám a poradím. Hlavně záleží, zda chcete pouze platit pojistku, nebo být pojištěný.
Jsem na telefonu či emailu.
V případě zájmu zařídím veškeré výpovědi , novou smlouvu a zelenou kartu.Vše po telefonu,či osobně.
Allianz dává ke každému povinnému ručení připojištění proti krádeži na 100tis.kč zdarma po celé Evropě.

Zdeněk Šprlák
Allianz pojišťovna, a.s.
obchodní zástupce
tel. číslo: +420725290708
email: zdenek.sprlak@iallianz.cz
nic ve zlém chlape, každý kontakt na pojišťovně je dobrý.. jen se optám to co píšeš je jasný to chápu já a asi všici a dokážeš i pomoci při problémech typu pojišťovna se mnou blbě komunikuje, nekomunikuje, chce mi dát málo mě se to nelíbí atd a td..

osobně Allianz mám taktéž a velice doporučuji, jen co se týká některých obchodních zástupců, jejich činnost bohužel většinou končí prodejem pojistné smlouvy.. nic proti tobě.. jen se ptám..

Je to tak. Hodně zástupců uzavře smlouvu a potom mi vyh.l , to je špatný přístup. Důležitý je servis 24 hod.denně pro klienta, ten je pak spokojen a rád se vrátí.
VW TOUAREG V10 5.0TDI r.2005

sprlli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.02.2011 16:21

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od sprlli »

ppfox píše:
sprlli píše:Allianz dává ke každému povinnému ručení připojištění proti krádeži na 100tis.kč zdarma po celé Evropě.
můžeš se trochu víc rozepsat o tomhle připojištění? myslím jestli to je ke všem variantám povinného ručení, jaký jsou podmínky, spoluúčast a tak?
Toto připojištění platí i k té nejlevnější variantě pojistky. Ukradnou ti auto a pojišťovna ti vyplatí současnou hodnotu auta, max.100tis. Když máš auto za 200t.,tak dostaneš jen 100t. Žádná spoluúčast.Platnost celá Evropa, je tam výluka snad pro Ukrajinu.
Pro srovnání třeba s ČP, ta má spoluúcast snad 10% a platnost pouze v ČR :good: ,a ještě za to chtěj zaplatit. :rofl:
VW TOUAREG V10 5.0TDI r.2005

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od ricom »

sprlli píše:Je to tak. Hodně zástupců uzavře smlouvu a potom mi vyh.l , to je špatný přístup. Důležitý je servis 24 hod.denně pro klienta, ten je pak spokojen a rád se vrátí.
supr tebe si ukládám.. v dubnu se mi bude blížit výročí na pojistce jukneš mi na to co by se s tím dalo.. pošlu to ještě svýmu makléřovi uvidíme kdo bude jak šikovnej.. :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
roman001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od roman001 »

Tak jsem dnes navštívil pobočku Č.P.,posílen o nacionálie mého kamaráda,s tím že mám zájem o kompletní pojištění a ať mi udělají cenovou nabídku.

Po krátkém seznámení s tím co kamarád všechno provedl a že nemá absolutně nárok na žádné bonusy,mi byla učiněna nabídka na povinné ručení cca. na 12 000Kč,Na to přišla řeč na havarijní pojištění.
A hned první otázka byla,jakou hodnotu to auto podle vás má?za kolik jste to auto koupil?
Povídám nevím,já koupil auto levně,proto nedokážu cenu určit...
Na to mi pani odvětí,nevadí podíváme se na tipcars,znáte??? 8O 8O 8O Ty vole... v tu chvíli jsem měl chuť vraždit!
Ale polknul jsem a hrál dál :-)
Po chvilce trápení a hledání,pani přišla na to že ani jeden vůz neodpovídá výbavou tomu mému a tedy poptá obecnou cenu u likvidátora,a tu mi pošle i s nabídkou pojištění na email.

No a světe div se co mi došlo :-)

Dobrý den pane .........

Posílám Vám nabídku na pojištění osobního vozidla VW Passat Variant. Likvidátor nacenil vozidlo na 170 000 Kč.

Cenu povinného ručení jsem ponížila o částečnou obchodní slevu, ale bylo by možné v případě konkurenční nabídky celkové pojistné ještě ponížit.

S přáním pěkného dne

Ivana Opluštilová
Obchodní poradce v pobočkové síti

Česká pojišťovna
OBCH.SKUP. POBOČKY AG. BRNO 632 RJM
Moravské nám. 144/8, 601 24 Brno
T +420 542 599 190
F +420 542 599 180
ivana.oplustilova@ceskapojistovna.cz

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od KJirka »

moc ti přeju, abys teď zase vyjebal ty s nima. To jsou fakt neskutečný šmejdi.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

sprlli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 15.02.2011 16:21

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od sprlli »

roman001 píše:Tak jsem dnes navštívil pobočku Č.P.,posílen o nacionálie mého kamaráda,s tím že mám zájem o kompletní pojištění a ať mi udělají cenovou nabídku.

Po krátkém seznámení s tím co kamarád všechno provedl a že nemá absolutně nárok na žádné bonusy,mi byla učiněna nabídka na povinné ručení cca. na 12 000Kč,Na to přišla řeč na havarijní pojištění.
A hned první otázka byla,jakou hodnotu to auto podle vás má?za kolik jste to auto koupil?
Povídám nevím,já koupil auto levně,proto nedokážu cenu určit...
Na to mi pani odvětí,nevadí podíváme se na tipcars,znáte??? 8O 8O 8O Ty vole... v tu chvíli jsem měl chuť vraždit!
Ale polknul jsem a hrál dál :-)
Po chvilce trápení a hledání,pani přišla na to že ani jeden vůz neodpovídá výbavou tomu mému a tedy poptá obecnou cenu u likvidátora,a tu mi pošle i s nabídkou pojištění na email.

No a světe div se co mi došlo :-)

Dobrý den pane .........

Posílám Vám nabídku na pojištění osobního vozidla VW Passat Variant. Likvidátor nacenil vozidlo na 170 000 Kč.

Cenu povinného ručení jsem ponížila o částečnou obchodní slevu, ale bylo by možné v případě konkurenční nabídky celkové pojistné ještě ponížit.

S přáním pěkného dne

Ivana Opluštilová
Obchodní poradce v pobočkové síti

Česká pojišťovna
OBCH.SKUP. POBOČKY AG. BRNO 632 RJM
Moravské nám. 144/8, 601 24 Brno
T +420 542 599 190
F +420 542 599 180
ivana.oplustilova@ceskapojistovna.cz
Bože, a pak si pusť takové obchodníky na pobočku :good: bych se tam už neukázal :baseball: :negative:
Já teda vždy namrskám do PC údaje o voze a hned vím hodnotu vozu, kterou taky v případě škodné události pojišťovna vyplatí. Ale ta částečná sleva, ta teda je :potlesk:
VW TOUAREG V10 5.0TDI r.2005

MartinMX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.09.2009 10:38

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od MartinMX »

Osobně volim jen Kooperativu.. nic jiného, s ostatníma je to boj.. Je dobré mít osobního poj.agenta, který se o vše stará a hlídá to.. Několikrát jsem zkoušel dát přepočítat auta nebo ostatní věci někomu jenému a ve finále poj.podmínky a servis pokaždé vyhrály jednoznačně u Kooperativy.. ale vše je dnes o známých :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od ricom »

MartinMX píše:Osobně volim jen Kooperativu.. nic jiného, s ostatníma je to boj.. Je dobré mít osobního poj.agenta, který se o vše stará a hlídá to.. Několikrát jsem zkoušel dát přepočítat auta nebo ostatní věci někomu jenému a ve finále poj.podmínky a servis pokaždé vyhrály jednoznačně u Kooperativy.. ale vše je dnes o známých :)

Kooperativa byla dost dobrá, a bylo tam hafo schopnejch lidí, bohužel dost jich odešlo a už to není takové.. Co vím tak nějaký vysoký ředitel z KOO odešel dobro dělat na Allianz a ten je fakt teĎ TOP myslím.. ale jak správně píšeš není to jen o těch podmínkách je to hlavně o tom hladkém průběhu při plněních a jak píšeš o lidech..
jak již jsem psal mám človíčka šikulu je to makléř a umí srovnat a pořešit takřka na všech pojišťovnách..
samozřejmě každý rok koukáme co upravit, přeceňujeme apod.. bez toho to prostě nejde..

no a tak či tak v záloze připraven a natěšen právník.. ale to už je za větší šušně hlavně tedy pro něj to je fakt :rofl:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od KJirka »

MartinMX píše:Osobně volim jen Kooperativu.. nic jiného, s ostatníma je to boj.. Je dobré mít osobního poj.agenta, který se o vše stará a hlídá to.. Několikrát jsem zkoušel dát přepočítat auta nebo ostatní věci někomu jenému a ve finále poj.podmínky a servis pokaždé vyhrály jednoznačně u Kooperativy.. ale vše je dnes o známých :)
od tý doby, co jsem na dvou pojistných událostech vytáhnul z Kooperatiy dost přes půl mega, jsem radši změnil ústav :laugh: Ale jinak jo, vždycky dobrý zkušenosti. Žádný špekulování, rychlí a ochotní.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od Prochy01 »

KJirka píše:
MartinMX píše:Osobně volim jen Kooperativu.. nic jiného, s ostatníma je to boj.. Je dobré mít osobního poj.agenta, který se o vše stará a hlídá to.. Několikrát jsem zkoušel dát přepočítat auta nebo ostatní věci někomu jenému a ve finále poj.podmínky a servis pokaždé vyhrály jednoznačně u Kooperativy.. ale vše je dnes o známých :)
od tý doby, co jsem na dvou pojistných událostech vytáhnul z Kooperatiy dost přes půl mega, jsem radši změnil ústav :laugh: Ale jinak jo, vždycky dobrý zkušenosti. Žádný špekulování, rychlí a ochotní.
Tak to ses jim pekne odvdecil :-)) supr klios, vykesuje plnění a pojistné pak plati jinam .... :-))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od ricom »

KJirka píše:
MartinMX píše:Osobně volim jen Kooperativu.. nic jiného, s ostatníma je to boj.. Je dobré mít osobního poj.agenta, který se o vše stará a hlídá to.. Několikrát jsem zkoušel dát přepočítat auta nebo ostatní věci někomu jenému a ve finále poj.podmínky a servis pokaždé vyhrály jednoznačně u Kooperativy.. ale vše je dnes o známých :)
od tý doby, co jsem na dvou pojistných událostech vytáhnul z Kooperatiy dost přes půl mega, jsem radši změnil ústav :laugh: Ale jinak jo, vždycky dobrý zkušenosti. Žádný špekulování, rychlí a ochotní.

i mě milují.. kooperativa tak nějak +- jako ty a teď u Allianzu čelní sklo s výhřevem za 10 litříků a krádež RNS + něco málo k tomu za 105 tis bez daně.. jo když jsou dementi a proplácejí autorizákům nesmysl za RNS (69tsi bez daně na faktuře) co chtějí.. já fakt rozhodně pro pojišťovny rozhodně rentabilní nejsem.. a vo tom to je :thanks: :thanks:

avšak více méně já nebourám, když už tak to polovička třeba opře o barák apod.. ale zase vždy platím na rok dopředu :thanks: :thanks:

Uživatelský avatar
roman001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od roman001 »

Letí to letí ale mám tu pokrok,konečně :)

Včera proběhlo již třetí jednání s Českou Pojišťovnou kde soud nařídil pojišťovně zaplatit 74 000Kč za škodu + úrok + náklady advokáta + soudní poplatky.

Soud má měsíc na vydání písemného rozsudku a pak budu čekat zda se Č.P. odvolá.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od KJirka »

tak to bude nový auto, ne ? :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od selatko »

To jako trvá už 2 roky? :D to mě poser .. fakt absurdistán
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
roman001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zkušenosti s Pojišťovnami?

Příspěvek od roman001 »

KJirka píše:tak to bude nový auto, ne ? :D
Bude,jen nevím kde ho pojistím :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“