Dvd přehrávač + opěrky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od bBIKEr »

Ahoj,prosim vás potřebuju poradit,mam v kaslíku dvd přehrávač na opěrky hlav kde jsou obrazovky. Když sem měl namontované rádio mfd2,tak přehrávač šel zapnout jen po zapnutí radia,ale radio sem koupil jiné,repliku rns510 a teď přehrávač nejde zapnout. Nevíte jak to ochcat aby to fungovalo?
Díky

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od Jirka. »

MFD2/RNS510 má jiné zapojení changeru, je tam jinde kostra, původní místo se používá pro aux. Ale tohle si už z hlavy nepamatuji, ale myslím že jsem to nijak nepřepojoval a s RNS 510 mi to normálně funguje. V kastlíku zapnout a pak normálně dálkou.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od Nwkt »

Prodat to mě? :-D

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od bBIKEr »

Což já vim jak se to zapíná,ale já mam čínskou repliku toho rns510 :) proto se ptám :) případné jaký drátky kam prohodit.... nebo kdyby někdo měl schéma zapojení toho dvd přehrávače
jsw o to že si ten dvd přehrávač myslí že je radio pořád vypnuty....

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od petryk1 »

Jde o schemu vstupu a vystupu radia, ne DVD. Tam bude zadrhel. Replika RNS je ze vypada jak RNS, ale co je uvnitr, to je otazka. Skus poslat pdf navod k radiu.

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od bBIKEr »

teď si nejsem jistej jestli k tomu něco bylo....ale vim že když sem to radio zapojoval,tak sem zapojil jen ty dva hlavní konektory,ty obdelníčky,jako u každého rádia. ten zybtek nebylo kam zapojit,byly tam ještě dva menší konektory taky o více drátech a pak další dva podobný anténě

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od Jirka. »

Tak koukni jestli je na rádiu samolepka se zapojením a porovnej to s tou mfd2. Je to ten modrý konektor a jestli si dobře pamatuji tak to rádio to spíná pinem 2(pin 2 na modrém konektoru u rádia). Někdy od mr2008 je to celé zapojené úplně bez rádia a je to zapojené jen přes relátko, takže se to určitě obejít dá. Ted nejsem u poče kde mam elsu, tak at ti to někdo pošle, nebo až se k tomu dostanu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
bBIKEr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 29.08.2015 22:32

Re: Dvd přehrávač + opěrky

Příspěvek od bBIKEr »

zkusim na to mrknout,každopádně moc děkuju,pomohl by si mi

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“