Je čas na výměnu baterie?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Je čas na výměnu baterie?

Příspěvek od spagre »

Ahoj,

než jsem káru koupil, stála skoro půl roku na bazaru a samo to nechtělo moc startovat. Během prohlídky naskákaly mraky chyb a to právě díky vybité baterii.
No a teď už mám pár dnů auto doma a samo po večerech sedím uvnitř a šteluji co můžu a blbnu. Včera jsem dobíjel a dle nabíječe asi na 90%. Dnes starty v pohodě, najeto asi 50 km a večer zase šteluji a hle to začlo házet chyby, natáčecího světla pak podvozku a pak mi to došlo. Už jsem ani nenastartoval, tož hned nabíjím. Je to OK, nebo je na čase koupit novou baterii, když tato nevydrží ani hodinu štelování atd?
Tuším, že tam je nějaká 85 AH, což mi nepříjde zas tak moc na takové auto...
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Je čas na výměnu baterie?

Příspěvek od Benik »

ideal agm baterku... podle vin se da zjistit velikost baterie... posli vin

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Je čas na výměnu baterie?

Příspěvek od spagre »

WVGZZZ7LZ8D078442
Díky
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Je čas na výměnu baterie?

Příspěvek od spagre »

Tak pro jistotu jsem ji vyměnil za někým doporučovanou Vartu 110 Ah SL. Vlezla se akorát a dík návodu ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=zvVZ01ow_Ec" onclick="window.open(this.href);return false; to bylo vážně na pár minut. Tedy pokud máte desítku XZN bit:) Tož i laik to zvládne v pohodě. Auto startuje parádně.
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Touareg“