výměna turba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: výměna turba

Příspěvek od ricom »

vy na tom SK mě nepřestáváte udivovat.. vše tam máte tak o 1/3 dražší téměř ale turbíčka repasují u vás o 1/3 levněji..
a dokonce dělají Ochcávku dráž než Passata :laugh: :laugh:

ale co jestli ti dají záruku na to 24. měsíců není co řešit - já bych to tedy do auta nechtěl osobně.. rozletěné turbo nic moc..

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna turba

Příspěvek od Nwkt »

Podle popisu mu nic nerepasovali, akorát to vyndali a vyčistili

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: výměna turba

Příspěvek od mitti »

mna zase ricome udivujete vy Prazaci, ked nevies ze Prusanky su kusok za Hodoninom (takze morava) :yahoo: a ako vravi kolega, bolo to cistenie, diagnostika a vyman loziska, co viem tak sa chalani max. dostali na 13000 komplet repas samozrejme so zarukou
Naposledy upravil(a) mitti dne 14.06.2016 13:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: výměna turba

Příspěvek od Qido »

...za Hodonínem začíná orient.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: výměna turba

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak tady v čechách, když někdo řekne repas turba,tak to znamená vnitřek novej.U vás to za 6tkč vyčistěj a naleštěj a je to taky repas.Jinej kraj, jinej mrav.Pak mi ta cena souhlasí a není nijak zajímavá. :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: výměna turba

Příspěvek od mitti »

ano suhlasim, napisal som repas a menili mi iba lozisko, ale vsetko zalezi od toho co ti budu robit, ale na tej octavii bol meneny aj pastorok. Ale moc sa mi nechce verit, ze repas bude stat 20000, za to kupis uz aj nove

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: výměna turba

Příspěvek od ricom »

se ti velmi omlouvám pro mě začíná Slovensko někde za mým barákem asi 15-20 km.. takže to ber z rezervou..
ale jak vidím u vás repas znamená úplně něco jiného než zde.. jinak to fouknutí do turba/vyčištění se u nás dělá tak +- za flašku a cíga k tomu :smoke: :smoke:

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: výměna turba

Příspěvek od petryk1 »

A to sce ešci nevidzeli repas na vichodze. Tu še najvecej repasuje po repaše. Pred repasom nikto nema čas urobic, po repaše, vtedi každi najmudrejši, že jak to trebalo zrobic. A po fľaške ani nehutorim :)
"a to jste jeste nevideli repas na vychode SR. Najvic se tu repasuje už po repase. Pred repasem nikdo nema cas, po repase jsou vsichni odbornici. A po flasce, ani nemluvim... "
:drinks:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: výměna turba

Příspěvek od ricom »

ještě že jsi to přeložil tvl.. už jsem hledal Maďarskej slovník naučnej :good: :good:

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: výměna turba

Příspěvek od petryk1 »

Co vy mate s tyma madarama? Madarum ani ja nerozumim.

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: výměna turba

Příspěvek od mitti »

to u nas na zapade zase mame tak s vychodom, 15-20km na od nas je vsetko vychodne slovensko. Ale ako vravi spolurodak z vyhodu neplette si ich s madarmi. To je taka urazka akoby ta niekto nazval ciganom :yahoo:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: výměna turba

Příspěvek od KJirka »

jj. Prušánky dobrý, ale Nechory lepší, ale to je pro Ricoma už moc velkej zeměpis a krom toho je skoro abstinent :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“