Nereaguje plyn

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Krha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 15.04.2011 10:50

Nereaguje plyn

Příspěvek od Krha »

Zdravím, momentalně řeším problém na svojem passatu (3C, 1.9TDi, 77kw, r.v. 2007) za jizdy se me stává že přestane reagovat plynový pedal naskočí až po vymáčknutí spojky , přibrzděním a nebo prudkým zatočením volantu. Jako první jsem zkusil vyměnit plynový pedál z druheho vozu ale nepomohlo, VAG píše jedinou chybu ve snímači tlaku spalin takže jsem vyměnil snímač bohužel taky nepomohlo. Ješte jsem někde četl že může nemůže byt chyba v nějakém konektoru v mezistěně. Díky za rady

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nereaguje plyn

Příspěvek od sharik4x4 »

Je to přelámaná kabeláž k motoru. Většinou v tom husím krku u starteru.

Gyros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.04.2014 10:21
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nereaguje plyn

Příspěvek od Gyros »

sharik4x4 píše:Je to přelámaná kabeláž k motoru. Většinou v tom husím krku u starteru.
JJ, to byl přesně i můj případ. Vypadalo to tam zhruba takto: https://forums.tdiclub.com/showthread.p ... 87&page=12" onclick="window.open(this.href);return false;

Krha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 15.04.2011 10:50

Re: Nereaguje plyn

Příspěvek od Krha »

Díky za radu, hned jak budu mít chvilku tak na to mrknu snad to bude tím.

Krha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 15.04.2011 10:50

Re: Nereaguje plyn

Příspěvek od Krha »

Diky za radu, přesně jak jste psali prodřená kabeláž ve svazku u startéru. Auto OK :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“