zvuky (brčení) někde z kastlíku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

zvuky (brčení) někde z kastlíku

Příspěvek od destroyer »

Zdarec. Vyměnil jsem golfíka za passata 2,0TDI 103kw r.v.2009 pokušel jsem se ho píchnou na svůj počítač přes diagnostiku kterou mám ze svého staršího golfa a začalo mi divně brčet v kastlíku (zvuk motorku který se jakoby snaží najet ).Když vložím klíček do první polohy naskočí kontrolky a začne to brčet. Po nastartování a zapnutí klimatizace to ztichne(zkoušel jsem to dát jen na jednu čárku a je to po tichu) ale jak mile vypnu klimatizaci začne to brčet znova.Z toho soudím že bude problém právě ně.kde v nějakém motorku od klimatizace nebo co tam je.Neřešil už to tady někdo? Budu vděčný za každou radu která mě toho brčení zbaví

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zvuky (brčení) někde z kastlíku

Příspěvek od teekey »

a neni to vetrak, rsp. lozisko od neho ktery je za kastlikem?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: zvuky (brčení) někde z kastlíku

Příspěvek od destroyer »

no to si nemyslím je to zvuk jako když chroustá motorek a snaží se rozběhnout.A větrák to určitě nebude protože když jede klima tak je potichu ale když jí vypnu tak to teprve pak začne brčet

Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: zvuky (brčení) někde z kastlíku

Příspěvek od destroyer »

ten zvuk je jakoby nějaké cvakání relé a točení motorku.osobně si myslím že to bude určitě climatronic a cvaká některý servomotorek nebo klapka vnitřní cirkulace .ale že to začlo tak z ničeho nic.dneska jsem byl naplnit klimu a hned problém.myslíte že když zajedu na diagnostiku a smažou se chyby tak by mohl být klid? :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“