Problém se snímačem tlaku oleje

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
strejc.jan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.06.2016 14:08

Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od strejc.jan »

Dobrý den všem,
mám dotaz - mám problém se zapnutím klimatizace a tak jsem svůj VW Passat odvezl do servisu (autorizovanej je ale ne pro VW) a tam se místní elektrikář na to díval a od té doby mi na palubce bliká žlutá kontrolka oleje a píše mi to problém se snímačem tlaku oleje... prý vše co se týká elektřiny vrátil na své místo, ale se senzorem nic nedělal, proto usuzuji, že je problém buď v nějaké pojistce nebo relé. Nevíte někdo co s tím? nechci to vozit do autorizovaného servisu a platit x tisíc Kč za případnou výměnu pojistky...

Ještě se chci zeptat ohledně té klimatizace, podle toho elektrikáře nejde do kompresoru elektřína, když AC zapnu, na displeji rádia se napíše AC ON ale tlačítko se nerozsvítí a klimatizace nefunguje... není také problém v nějaké pojistce nebo má s tím někdo nějakou zkušenost?

Jinak mám pro info Passat B7 Variant 1.4 TSI Ecofuel, rok výroby 8/2012

Díky moc za případnou pomoc. JS

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od tornado1 »

dej to elektrikáři, ne patlalovi!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od tornado1 »

a ví vůbec ten elektrikář že ten kompresor nemá elmag. spojku???? že tam je jenom regulační ventil??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od doktor013 »

no twl pekna storka, zrejme dobrej oddil :D
125 kw, BMR, Highline 2008

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od mitti »

Mal som ten istý problém, po zapnutí AC na peneli cliatronic sa iba na radiu rozsvieti AC ON ale kontrolka nic, tak som si zmeral na patie klriamo na konektore u kompresora, tam stava isla a ko vravi tornado, nezopol proporcionalny ventil v kompresore. Takze som kupil novy kompresor orig. za cca 160€, lebo samotny ten ventil stoji cca 80€ a cakat kedy potom odode este aj kompresor sa neoplati.

strejc.jan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.06.2016 14:08

Re: Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od strejc.jan »

tak to nevím, co s tím ten elektrikář dělal, ale spravit bych to potřeboval... ta blikající kontrolka oleje mě znervózňuje a bez klimatizace v létě je to dost hrozný... :(

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Problém se snímačem tlaku oleje

Příspěvek od Jirka. »

Odkud seš? Raději zajed k někomu v okolí kdo tomu rozumí, takhle přes internet ti nikdo neporadí
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“