Krupobití - oprava auta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Krupobití - oprava auta

Příspěvek od Tom79 »

Ahoj, minulý víkend se přes moje auto prohnalo krupobití takže všechno krom zadní dveří mám odůlkovaný. Chci se vás zeptat, kde v Praze se dá toto opravit (jestli máte nějaké zkušenosti) a jak to řešit s pojišťovnou. Pojištěný to mám proti živlu a oni mě stále "doporučují" jejich smluvní servis (v Praze pouze jeden), že tam jsou dobří a .... Nemám s tímto, žádnou zkušenost jestli to dát do jejich servisu nebo si nechat vyplatit peníze a najít si někoho kdo to opraví. Likvidátor když to uviděl tak řekl, že to vidí tak na 50 tis. Kč.
Díky za vaše rady a zkušenosti.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od KJirka »

no tak napiš, do jakýho servisu tě tlačej. Jinak co se matně vzpomínám, tak velmi dobrý reference jsou na nějakou firmu kolem Boleslavi, která tahá důlky.
Ale je otázka, v čem má ta oprava spočívat. Jestli to je normální auto servis, tak ti vyměněj všechno, co půjde. Jde ale o to, jestli se vůbec něco měnit má nebo jen ty důlky tahat ven. Střechu nevyměníš, tam je to jasný. Ale haupnu třeba, bych si nechal dát novou. Dej schválně fotku, jak to vypadá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od Tom79 »

Je to http://www.autoservis-kolbenova.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; . No ono když jsem ti to počítal třeba na doktor-dulek.cz tak jenom přední kapota by stála 8200,- bez DPH a to mi přijde lepší koupit jinou stříknou a jsem skoro na půlce, ale střechu nevyměním ...

no, že prý tam ty důlky vytahují...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od KJirka »

já netuším, jak máš starý auto a v jakým je stavu, ale jestli už má něco za sebou, tlačil bych to na výměnu všeho, co jen trochu půjde. Vyfoť to.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od Tom79 »

B7, rok 2012, přední kapota je lehce od kamínků jinak vše OK, foto dodám ...

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od Qido »

A co máš ve smlouvě? Dostal si slevu na opravu ve smluvním servise? Pokud ano, tak nemáš na výběr.
Co to je za pojišťovnu? Je divné, že by v Praze měli jen jeden smluvní servis na krupobití.

Uživatelský avatar
Tom79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 17.10.2015 09:29
Bydliště: Praha

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od Tom79 »

On to byl teprve včera vyfotit, a řekl mě o tom servisu. Néé že tam musím jít. Jen doporučil. Pojišťovnu mám Direct. Co myslíš tím ve smlouvě?

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od Qido »

Obvykle máš ve smlouvě zaškrtnutou další slevu cca 4%, s tím, že případnou opravu budeš řešit ve smluvním servise. Případně Ti plnění krátí. Prostuduj co máš ve smlouvě.

A normální pojišťovny na svých stránkách seznam smluvních servisů. Tady bůh ví...

Uživatelský avatar
milife
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 31.10.2014 15:08

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od milife »

Po osobní zkušenosti mohu doporučit autoklempir.info
Jezdí po servisech v CZ a D.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Krupobití - oprava auta

Příspěvek od napster »

Aaano. U MB mame sikovnyho ďoubala. S jeho bratrem jsem chodil na učňák. Kdysi se jmenovala firma krupobiti cz tusim. Je to pan Křivánek a sidlo firmy je Čistá ( blizko bele pod Bezdezem)
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“