Plasty interieru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Plasty interieru

Příspěvek od jirkaloz »

Hoši, asi jsem šetrnej, jako strojař mám ruce jak brus, ale bez šperků. :D Vypadá to jako kdybych to dělal včera.
Kdo neuvěří rád ofotím.
Barva kterou jsem to dělal.
Přílohy
IMG_20160628_173121.jpg
IMG_20160628_173147.jpg

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Plasty interieru

Příspěvek od jirkaloz »

Jó ještě něco, pomohly mi informace z firmy co makám.
Firma loni měla nějakou zakáznu k přebrušování plastů ze špatné formy ze vstřikolisu pro plasty VW CC, ten plast co je vzadu mezi sedadly.
Vím že to brousili právě tím 3M hrubostí 400 a ti co to ve finále čistili lihem museli mít gum.rukavice a holou rukou na to nesměli sahnout.
Pak se to převáželo do DE k nástřiku a následně do pece, tuším něco kolem 80St.C.
Brousil jsem to stejným způsobem i odmasťoval, jen barvu jsem použil svou a bez pece. :D

MLOKMLOK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 14.12.2015 14:57

Re: Plasty interieru

Příspěvek od MLOKMLOK »

Mohl bys prosím poslat odkaz přímo na tu barvu? Asi špatně hledám ale na webu jsem tento typ barvy v této plechovce od Motipu nenašel, ani přímo na webu výrobce.
+ kdybys měl čas udělat pár fotek opravených dílů po půl roce za dobrého světla, jsme zvědaví jak to drží :)

Díky moc

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Plasty interieru

Příspěvek od jirkaloz »

Jasně, až vyleze slunce tak ofotím. :D
Zítra jsem v servisu na sklo, ale o víkend bych to ofotil.
Tu barvu jsem koupil přímo v prodejně barev, tam mi ji i doporučil po namáhaném neodborném výkladu k čemu to chci. :D

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Plasty interieru

Příspěvek od jirkaloz »

Ty škrábance v kroužku byly v plastu před stříknutím :x ,neměl jsem po ruce tehdy žádný kyt.
Jinak to pořád drží, jsem spokojen a pokud to dělal profík, jak tu někdo psal a loupalo se mu to, tak byl lempl.
Přílohy
plast 01.jpg
plast 02.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“