!!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Jacho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.09.2014 12:22

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Jacho »

tornado1 píše:
Jacho píše:Zdravim, ja mam Passata B5, 1.9tdi 66kw ahu, mam tempomat aj palubny PC s neCAN Maxidotom, zohnal som si budiky maxidot zo Superba diesla 96kw. Co budem potrebovat dorobit aby fungovali?
minimálně can jednotku motoru a jestli chceš zobrazování otevřených dveří tak i komfortku a dveřní jednotky
A mozes mi prosim poradit co presne pokupovat? A RJ potom treba nejako doladit?

Jacho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.09.2014 12:22

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Jacho »

Nikto nic?

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Dusanbe »

talec píše:Když už se tady řeší dveře na maxiku, co vše je třeba když mám auto immo 2 a chtěl bych immo 3? Jen komfortka a jednotky do dveří, nebo i komplet kabeláž?
Případně komfortku u "mozky dveří" mám, kdybys měl ty nebo někdo jiný zájem. Přepinuje se jen komfortka, konektory ve dveřích sedí, tam se nemusí dělat nic, jen prohodit.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od motorpower »

On právě pinovat zřejmě nechce, komplet motorky s jednotkami za 4000 + kabeláž orig pro snadnější pochopení a schemata mám také.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Jacho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.09.2014 12:22

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Jacho »

Ja mam budiky zo Superba, mám canovú Rj motoru a komfortku z passata B5.5 + všetky 4 zámky a k tomu komfortku
Čo potrebujem este aby som to rozchodil?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od tornado1 »

přepinovat komfortku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
talec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2134
Registrován: 02.05.2010 11:54

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od talec »

Dusanbe píše:
talec píše:Když už se tady řeší dveře na maxiku, co vše je třeba když mám auto immo 2 a chtěl bych immo 3? Jen komfortka a jednotky do dveří, nebo i komplet kabeláž?
Případně komfortku u "mozky dveří" mám, kdybys měl ty nebo někdo jiný zájem. Přepinuje se jen komfortka, konektory ve dveřích sedí, tam se nemusí dělat nic, jen prohodit.
Pokud by se jen přepinovala komfortka tak mi to je jedno, dělal by to Vaša a je to maličkost, jen mě zatím čekají jiné věci, takže na tohle zatím prdím... Je to pro mě momentálně dost peněz za málo muziky. Snad někdy časem :)

Jacho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.09.2014 12:22

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Jacho »

tornado1 píše:přepinovat komfortku
je na to nejaka schema? Postup?

Jacho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.09.2014 12:22

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Jacho »

Tak riadiaca jednotka vymenena za CAN, zohnal som z posledneho modelu AHU a ta uz mala CAN a budiky prisposobene a nesvieti ani BAG, Dakujem za pomoc uzivatelovi baciluss

BSPro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 07.11.2013 19:33

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od BSPro »

Dotaz dneska jsem si na VAG zjišťoval co mám za budíky. A podle tabulky co jsem tu našel mě mate číslo u IMMO
číslo budíku 1J0 920 801 E - Tak podle toho všechno mi sedí, ale nevím co mám za IMMO jestli 2 nebo 3.
Protože podle těchto stránek je IMMO 2 - 5 a IMMO 3 - 6... Poraďte co tam mám za IMMO ať vím s jakým IMMem mám schánět budíky. Děkuji
http://www.gti-tdi.de/html/tachometer.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Wíťa »

Vse co je pod 6 je immo2
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mirek22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2010 22:00
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od mirek22 »

mám budíky 1J0 919 881 D a jde slabě podsvicení budíku a nulovací knoflík na km nefunguje jake budíky mužu použit ?
budiky polodot 1J0 920 926C jsou z CAN ? nebo bez jak to zjistím ? a mohly by mně pasovat misto puvodních ?
Passat Variant B7 /2.0TDI 103kw CFFB / Lane Assist / Sign assist / Discovery media PQ -DAB

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Dusanbe »

Po jistých úpravách by šly použít.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od vtuni »

mirek22 píše: jsou z CAN ? nebo bez jak to zjistím ? a mohly by mně pasovat misto puvodních ?
jen takovej rychlej přehled ve faq ...
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 8#p2684638" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Oky_Lister
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.11.2016 09:26

Re: !!!CAN budíky ... realizace v NECAN autě!!!

Příspěvek od Oky_Lister »

Ahoj, omlouvám se za oživování postem asi lehce nesouvisejícím ale mám otázku ohledně typu budíků. Mám 1.8t AGU rok 99 a když jsem se hrabal v diagu zjistil jsem, že označení mých budíků je 1J0 920 821 AX dle rozklíčování viz post http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 8#p2684638 jsem tedy vydedukoval že se jedná o CAN budíky s immo verze mi moc jasná není. Už samo o sobě mi na tomhle roku výroby nesedí ten CAN našla by se dobrá duše co by mi to osvětlila? Po troše hledáni jsem našel že tyhle budíky šly snad do 1.6 normálně. Zjišťuji to jen kvůli koupi jiných budíků (tyhle polodoty už jsou po zahřátí nečitelné). Díky moc za odpověď

edit: o immu jsme si přečetl o pár příspěvků výš je to tedy immo 2
Stříbrný VW GOLF IV 1.8 20V 92kW + Černý VW GOLF IV 1.8t 110kW + Šedá VW Bora 1.9TDI 85kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“