zátěžový regulátor

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
standaSM
Člen klubu
Příspěvky: 14
Registrován: 31.07.2011 01:01
Bydliště: Klatovsko

zátěžový regulátor

Příspěvek od standaSM »

Zdravym všechny.Řešim problém se zadníma brzdama.Po ujetí vzdálenosti třeba 10 km jsou zadní brzdy horké a přední vlažné vypadá to,že do zadní brzdy brzdí dříve než přední.Měl jsem podezdření na moturky ruční brzdy,ale hřálo se to i když tam moturky nebyly.Zkusil jsem odpojit čidlo abs,abych vypnul abs,ale nepomohlo to obě zadní kola se hřejí pořád více než předni.Další věc co mi napadla je zátěžový regulátor.Mam passata b6,4x4,2.0 Tdi,2007.Nevíte někdo jestli má tento model elektronický nebo mechanický zátěžový regulátor?Děkuji za nápady
VW PASSAT 3C 2.0 TDI,103 kw,4.motion,VAG-COM Max

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zátěžový regulátor

Příspěvek od Jirka. »

Má ABS, takže žádný zátěžový regulátor nemá. Máš vadné zadní třmeny, u mě stojí pěkné funkční 800 kč kus.
Tady si to pročti
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 7&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“