Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od mcpapa »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda nevíte, co znamená chyba v nadpisu? Je to chyba P0033 Malfunction / Open Circuit a když jí smažu, tak naskočí hned znovu. Co jsem různě hledal a i z popisu to vypadá na chyba regulace turba???, ale nevím jakého a nevím, kde bych jí ani pořádně našel (zřejmě na turbu, ale na kterém z těch dvou a kde jsou? Jinak auto běží naprosto v pohodě, obě turba (tedy turbo a kompresor) běží v pohodě, spínají a táhnou bez jakýchkoliv známek nefunkčnosti. Jinak nepředpokládám tu nějakého odborníka na Ecofuel, ale spíš mě zajímá, co to je obecně za chybu. Díky za rady.
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od mcpapa »

Nikdo nic za napad/radu? A neporadi nekdo nekoho, kdo by se na to v Praze podival a rovnou mi udelal rozvody? Je to specificky auto, tak jsi nejsem jisty, ze si na to vsichni troufnou a odvedou 100% praci ;)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od ricom »

bez urážky ale do této motorizace se žádný rozumný mechanik moc nehrne..

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od mcpapa »

Tak benzinovej preplnovanej motor bych rekl, ze neni zase az takova rarita, ze to ma jako palivo CNG nicemu nevadi, princip motoru je preci porad stejnej a konponenty totozne, takze rozumnej automechanik se nema ceho bat ;).
Ale uz jsem to vyresil, dneska jsem nasel chvilku, tak jsem se mrknul na turbo a svete div se, byl tam neco jako blow off ventil a na nem povysunutej konektor, takze uz to bezi vse jak ma. Fakt nevim, jestli jen ja mam takovou smulu na ty konektory, nebo je to normalni jev :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od KJirka »

on to asi Ricom myslel tak, že ten motor v Passatu tak trochu raritní je. Respektive, že jich je strašně málo. Hele, možná se ještě někdo ozve, ale tady je to fakt samá nafta.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od mcpapa »

Jasny to jo, ale spis mi jde o to, kam to ted dat na rozvody a to by mel zvladnout dobrej mechanik v pohode ne? ;)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od ricom »

a nemá to náhodou řetízek ?? jsi si jist že tam jsou rozvody klasické řemen ??

http://www.auto.cz/problem-u-motoru-1-4 ... etez-65864" onclick="window.open(this.href);return false;

nevím ptám se..

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od Jirka. »

Samo že tam je řetěz.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od mcpapa »

Ja ale nikam nepsal, ze tam je remen ;). Je tam retez samozrejme, ale to nic nemeni na tom, ze bych ty rozvody nechal rad nekym udelat :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od ricom »

no a já ti říkám, že tyto auta s těmito řetízky jsou jeden velký průser a nikomu normálnímu se do toho prostě nechce..

http://www.auto.cz/problem-u-motoru-1-4 ... etez-65864" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Turbocharger Bypass Valve Control Circuit

Příspěvek od mcpapa »

No clanek pekny, jen o jinem motoru, tento motor ma upraveny retez a problem se ho netyka, jako ostatne uz skoro vsech ostatnich koncernovych motoru, kazdopadne pokud je tam potiz s tim, ze se vytaha a musi se menit, tak tim spis to budou mechanici mit zmaknuty levou zadni ne? Porad nechapu, co je na tom za potiz, ale to je jedno, rady na mechanika se evidentne nedockam, tak to proste zkusim nekde s dobrejma referencema obecne.
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“